Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Mamić: "Ludo, neka isto bude u idućem krugu", Eduardo: "15 minuta nije htjelo proći, ovo se neće brzo zaboraviti"

12
Pristupio: 14.08.2014.
Poruka: 1.062
04. kolovoza 2015. u 22:18
"Za momčad, mene kao trenera i cijeli klub je bilo najvažnije proći dalje, a za neku analizu utakmice i zašto smo dobili tri gola će biti vremena u danima koji dolaze." Da, mislim to kaj smo skoro ispali nakon 3-0 i igrača više, to možemo ignorirati. Pravi trener bi nakon ovakvih sranja natjerao igrače da trče krugove do jutra.

04. kolovoza 2015. u 22:40
Prolem je, sto kod Zorana nema analize utakmice...
Eintracht Frankfurt - Varteks - Podravina Ludbreg - NK Polet
Poruka: 660
04. kolovoza 2015. u 22:49
treba znati analizirati, a možda ga nauče jednoj vrsti analize u zatvoru, makar mu ta analiza neće u nogometu koristiti.
cameosis
cameosis
Mali dioničar
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 9.065
05. kolovoza 2015. u 00:13
loša momčad bez kvalitete i loš trener -- protiv boljih momčadi od moldea to će značiti konac puta ...
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
FrankMcgrath
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2012.
Poruka: 62
05. kolovoza 2015. u 00:17

Može li biti dramatičnije od ovoga

Jesam li veći kockar ja koji sam prokockao novac ili oni koji su prokockali Svetinju, osmijeh djece i radost navijača?
05. kolovoza 2015. u 00:41
Ajmo mi onda analizirati umjesto njega...u prvom poluvremenu je najbolja bila efikasnost. Tri i pol sanse, tri gola. Bravo. Do prvog gola, utakmica jako podsjecala na Maksimirsku. Dinamo bez ideje a Norvezani neugodni iz kontre. Vec se u tim trenucime moglo vidjeti da jadni Ademi mora trcati za dvojicu jer Goncalo je odigrao lose kao i Machado prije tjedan dana. Dinamo je svako malo dopustao da Norvezani prebroje Dinamov vezni red. Jednostavno se presporo vracaju u obranu i gube jako opasne lopte u veznom redu sto ce ih protiv bolje momcadi jako skupo stajati. Mamic je trebao vec na poluvrijeme nesto poduzeti jer se krajem prvog poluvremena dalo naslutiti sto dolazi. S time dolazimo odmah do vec standardni pogresaka trenera. 1. Goncala smo vec spomenuli. Taj covjek ne igra ulogu vec duze vrijeme i onda ga ubacuje u ovako vaznoj utakmici. Cudno! 2. U drugom poluvremenu radi istu gresku koju je napravio prosle godine protiv Austrije Beca. Zatvara utakmicu! Vadi jedinog cistog napadaca i stavlja veznog. Sto se desava? Jos gora igra jer nema uopce inicijative kod igraca. To pokusava korigirati stavljanjem Hodzica ali sustav ostaje isti sa neke dvije poluspice i nekom rombom u veznom redu. A to se kosi sa namjerom da zatvori utakmicu. Cudno! 3. Kad je Forren dobio crveni karton Dinamo je i dalje isto igrao. Pokusavali su nekim posjedom umrtviti igru umjesto da im napdanu zadnju liniju i traziti cetvrti pogodak. Cudno! Sve to i nije toliko cudno kad znamo da Dinamo jednostavno nema trenera!
05. kolovoza 2015. u 07:47
Osobno mislim da bi više trebalo forsirati domaće dečke! Dinamo hvala bogu ima tolike škole nogometa, omladinske pogone, sestrinske klubove, pa zar u nijednom od njih nema igrača koji bi zamijenio sve te silne strance? Bolje da domaći dečki prime tri komada i steknu nekakvo iskustvo pored ovih plaćenika kojima je očito samo novac bitan (čast izuzecima).
[uredio dejan1990 - 05. kolovoza 2015. u 07:48]
interreg
interreg
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
05. kolovoza 2015. u 10:06
Muka od utakmice, potpuno bezglavo i slucajan/sretan prolaz protiv po meni dosta skromne ekipe. Natjecateljski gledano, Dinamo nema sto traziti niti u EL a kamoli u CL. Al ajde bit ce nekih novaca kojim ce kupiti jos vise polovnih igraca.