vrhunska partija Borussije jučer, prezentacija totalnog nogometa. Kad čovjek vidi tu brzinu, silinu, moć, šuteve iz svih pozicija, konkretnost, a onda ove naše..bude ti muka!
@Manolito tko to ne igra za pare?
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
04. listopada 2012. u 11:09
Jučer sam doslovno uživao pred tv-om. Jer ono što je Dortmund jučer pokazo je bilo fenomenalno. Nisam mogao vjerovati što su sve jučer napravili u gostima. Hart igrač utakmice po meni. Gotze tragičar. Hart mu je ja mislim skinuo 2 ili 3 čista zicera. Ali kako dortmund igra u gostima. Kao da igraju doma. U prvom poluvremenu 15 udaraca u gol!!!! U gostima!!! kod Man city-a!! Jebena tekma. Realno jučer city nije ni zaslužio ni bod. Ali to vam je nogomet. Svi oni promašaju su došli na naplatu! Što se penala tiće spada pod onu kategoriju neki bi ga sudili ..neki ne!!
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 459
04. listopada 2012. u 11:48
Malo koji trener će to priznati. Gospodin.
nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
04. listopada 2012. u 12:01
Hebeni umjetni klub, fuuujjjj...Borussia je pokradena!!!
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---
04. listopada 2012. u 13:02
I ja sam uzivao; ludara koja tekma! Prvo poluvrijeme dosta izjednaceno po sansama. U drugom Dortmund za klasu bolji. Oba vratara su bili svemirci ali Hart je ipak morao spasiti koju vise. Po takozvanim stopostotnim moglo je biti i 10:5 za Borusiju.
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
04. listopada 2012. u 14:37
Bobo 020 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

a najjače mi je kad mi neki balavci pođu govoriti "a šta će taj tvoj bayern, oni ni šugavu borussiju ne mogu pobjediti". eto jučer je cijeli svijet vidio tko je borussija i koliko je to moćna ekipa. klopp radi čuda sa njima.
Pristupio: 05.04.2010.
Poruka: 295
04. listopada 2012. u 19:09
Mancini je najlošija karika Citya,to što je osvojio prvenstvo stara narodna kaže(i ćorava koka ubode zrno)..Borusija je dvostruki prvak Njemačke,a zašto,to se u ovoj utakmici vidjelo..