Komentari na tekst: Mandžukić: "Išlo se muški i čvrsto, bilo je jačih sudara, ali meni to odgovara"

wales pada s 3-0
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 609
23. ožujka 2013. u 11:28
Super rezultat,jer u drugom poluvremenu smo i mogli dobit 2 gola.....ali pobjeda se pamti sve ostalo će se brzo zaboravit....ali navijači katastrofa od 50. do 87. minute ja sam mislio da smo u kazalištu....Zagreb je smiješan u odnosu na Osijek,Rijeku,Split.....
Vidi cijeli citat

Ovo je vrlo zanimljivo razmišljanje ako znamo da uglavnom ISTI ljudi idu na utakmice reprezentacije u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Osijeku... Možda je 2-3 tisuće ljudi bilo iz Zagreba, ostalo su iz čitave Hrvatske, Bosne i Hercegovine i dijaspore. Misliš li da su isti ti ljudi bolji u npr. Osijeku nego u Zagrebu? Podsjetit ću te da su jedino Boysi odbili "savezove" ulaznice za utakmicu namijenjene navijačkim skupinama. Znači, ako je ovo istina što sam boldao, a ti napisao, onda to ide na sramotu ovima koji su uzeli te ulaznice. Između ostalih i tvojoj Kohorti!

Kad, ako ne sad!
Poruka: 609
23. ožujka 2013. u 11:50
Ne znam šta je ali u Zagrebu je svaki put isto.....
Pristupio: 21.09.2011.
Poruka: 1.335
23. ožujka 2013. u 12:54
Bravo sjajno dobili smo al samo opet na početk puta,rezultati nikako da se poklope Belgijanci opet ispred nas
Pristupio: 17.02.2013.