Komentari na tekst: Mladost dominantna i sigurna

samo deri Srbe, vec klasika da deremo Partizana u vaterpolu...
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 104
14. studenog 2010. u 23:11
Dobar start Mladostaša, samo šteta što nije bilo barem 3-4 razlike radi međusobnog koji bi mogao o 1.mjestu odlučivat..Izvrsna obrana je temelj svega a to su pokazali u prve dvije četvrtine..Sad po pobjedu u Herceg Novi a nakon toga dobit Juga u Zg..Di ćeš boljeg starta sezone od takvog mogućeg scenarija..Sretno Žapci!
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.361
14. studenog 2010. u 23:30
Koja perverzija u prve 2 četvrtine..šteta samo kaj Mladost nema još 1-2 bolja igrača da prošire klupu..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Pristupio: 12.06.2010.
Poruka: 137
15. studenog 2010. u 01:17
Mi smo Purgeri najjači smo najjači...Bravo Mladost samo gazi kao u onim slavnim vremenima kada nisi imala konkurenciju u vaterpolu..
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 656
15. studenog 2010. u 09:05
Bravo Mladostaši!Priča se da je Partizan glavni favorit za osvajanje Lige prvaka, pa je tim ta pobjeda veća! A k tome su još iz Beograda...
Pristupio: 08.09.2010.
Poruka: 138
15. studenog 2010. u 16:37
Bitna je pobjeda.Bio bi odličan rezultat plasman na final four.Ove godine u ligi prvaka igra nekoliko odličnih ekipa.Uz standardni Recco,tu su Jug,Primorje i Vasas,Partizan.Odlično je za nas kaj smo dobili Udovičića.Bez njega nema šanse da možemo parirati najboljim momčadima u Europi.Da se barem vrati Burić iz Recca...