Komentari na tekst: Modri dovršili posao

Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
Pristupio: 18.06.2011.
Poruka: 354
19. srpnja 2011. u 19:52
da su danas igrali protiv malo ozbiljnije momčadi završilo bi minimalno sa 2,3 komada u njihovoj mreži,ovo što su vida,alispahić i slični radili danas u obrani je u krajnju ruku smiješno,ako im se nije dalo igrat,mogli su ostat na klupi.
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 211
Nije bilo patke :(
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
19. srpnja 2011. u 19:53
KOja negledljiva utakmica sve me boli glava od netočnih dodavanja i odbijanja lopte kao od stupova.Kao što je Pacak rekao nakon prve utakmice rezultat je bio bolji nego igra. Stvarno slabo i sporo, teško će biti protiv jačih ekipa sa ovim mudrijašem Jurčićem i njegovom formacijom koja sporošću ubija protivnika.
19. srpnja 2011. u 19:57
vrlo zanimljiva situacija je ovo sada... da je dinamu ušlo 2-3 komada ko u zagrebu, recimo da je zabio badelj u 21. minuti, krstanović odmah na početku 2.poluvremena te da je ušla ona sammirova stativa i da je završilo 3:0 nitko sad ne bi pričao da su igrali protiv bolje momčadi popili bi 2-3 komada, da oni uvijek nešto usrati, da je to bila negledljiva tekma... opet bi svi pričali o sjajnom dinamu, veličanstvenoj igri u "vrućem" Bakuu... ova igra Dinama je ista igra kakvu su igrali i u Zagrebu, samo kaj su nam u zagrebu neke lopte ušle a tu nisu... ali glavno da vama mediji ne pune glave, ma ne...
johnny008
johnny008
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.212
19. srpnja 2011. u 20:01
ja sam gledao prvo poluvrijeme i uopce nije bilo tak lose ne kuzim kaj vi pricate, kad su napokon primirili loptu, na jedno 3-4 minute su ju sakrili ko barcelona, tak su se lijepo kretali da je bilo milina za gledat, onda su okrenuli stranu na ibaneza koji ju je roknuo po obicaju pored gola :D
Aquila non capit muscas...
Ronaldo9
Ronaldo9
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 2.281
19. srpnja 2011. u 20:02
Ibanez ima postotak tocnih nabacaja 3%,na to sam vec nekako naviko ali šta je s Vrsaljkom? cim mu je protivnicki igrač blizu on se gubi,dva puta je centar prošo,,dva najlošija igrača Dinama,dok je badelj najbolji,trči ima ga svukud,bori se,pokušava nešto,svaka mi čast i Sammir je ok s tim da on može puno bolje,svi ostali na nekakvoj ok razini za ovakvog protivnika
Wilson
Wilson
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 2.469
bucko je napisao/la:
Vidi cijeli citat

da je...ali nije...ne možeš sve gledati kaj bi bilo da je bilo...

WILSON!
Pristupio: 04.12.2009.
Poruka: 419
19. srpnja 2011. u 20:10
Dinamo bi ponovno trebao igrat formaciju 4-2-3-1:Lončarić-Vrsaljko Tonel Vida Cufre-Leko Badelj-Tomečak Sammir-Alispahič-Krstanović!Ili 4-1-3-2-Isti sastav samo u defenzinom redu samo leko a u ofenzivnom umjesto alispahića badelj a u napadu uz krstanovića rukavina!