Komentari na tekst: Mravima zagrebački dvoboj

Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.074
18. prosinca 2011. u 19:16
onog chasea treba pod hitno otpustit.u zadnje 2-3 minute je promašio 4 šuta i izgubio 2 lopte bezveze.taj čovjek ima potencijala za pomoć ciboni, ali treba mu netko reć da cibona nije njegova prćija za ispucavanje tisuću trica po utakmici
18. prosinca 2011. u 19:27
ovo je bio kriminal - da 7 minuta prije kraja imaš + 10, i onda STANEŠ - ali doslovno - u igri i u napadu i u obrani, i da ovaj klinac koj gumi trenera jednostavno ne-vidi da petorka na terenu je primila preko 20 koševa a zabila 6, u tih 7 minuta *!??!!*!*!!
18. prosinca 2011. u 19:40
ne znam za vas al ja kad vidim rozica mene muka uhvati da decko koji je neosporan radnik moze imaat tako tragican sut, pa njegove trice dok stoji sam lete na sve strane, bar se to moze istrenirat, doslovno al doslovno bez pretjerivanja nisam igrao kosarku od proljeca ali nakon zagrijavanja bi bolje pucao od njega...
Gomez69
Gomez69
18. prosinca 2011. u 19:45
ljudi koji Rozića vole, vole ga samo zbog toga što igra i trudi se u obrani, a to je u današnjoj-Hrvatskoj košarci  = RIJETKOST ! ! !   *( i to je onon tragično )
[uredio Gomez69 - 18. prosinca 2011. u 19:45]
vlacng
vlacng
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.580
18. prosinca 2011. u 19:56
Oni debinli crnic, ali glavni krivac ovoga poraz aje trener koji u seriji 15-0 zove dva time outa i bas nista ne mjenja, sve ostaje na istome, katastrofaaaaaa
18. prosinca 2011. u 20:04
kad imaš plus 10 sedam minuta prije kraja i izgubiš, nema tu glavnog ni veceg ni manjeg krivca,svi do jednoga su krivi, 15-0 im rade na njihovu terenu, pa to je zastrasujuce
Zvrx
Zvrx
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 4.001
18. prosinca 2011. u 21:39
Čestitke Zagrebu i njihovim navijačima. Ovako se vratit i dobit utakmicu protiv ipak prilično slabe Cibone... Ciboni treba potpuna reorganizacija i postavljanje kluba na zdrave temelje prije nego bude kasno!