Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Nadahnuti Ante Ćorić odveo Dinamo do pobjede u trećem pretkolu Lige prvaka

1
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 218
26. srpnja 2016. u 23:53
Dinamo je rutinski odigrao drugo poluvrijeme. Stručni stožer je vjerojatno procjenio da je 2:0 sasvim dovoljno za uzvratnu utakmicu pa momčad nije srljala u napad.
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 117
27. srpnja 2016. u 00:58
Rezultat bolji od igre. Ne treba se zavaravati da je ovo bilo jako dobro. Ne razumijem zašto se rade toliki prekršaji u zoni šuta, zašto tako malo agresivnosti u prvih 20-tak minuta... Zašto nam olako dolaze blizu gola... Puno je tu posla, a nisam siguran da Cico zna šta radi. Ipak, ne treba previše cjepidlačiti. N ebrojeno puta smo igrali dobro pa izgubili. Europska liga je na korak od osiguravanja, a možda i nešto više.
vjesu
vjesu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 1.637
27. srpnja 2016. u 09:54
Upravo tako, u ovoj fazi sezone se samo pitaju rezultati. Pripreme su u tijeku, novi trener, noge teske...vjerojatno se vrhunac forme tempira tako da mozemo biti zadovoljni rezultatom. Samo dalje u nove pobjede.
Pristupio: 28.08.2009.
Poruka: 1.336
27. srpnja 2016. u 15:38