Komentari na tekst: "Ne bih ove remije nazvao krizom"

bravo kapetane samo nastavite tako vratit će se pobjede
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 935
13. rujna 2010. u 12:57
Uvijek mi se ovaj Andrić sviđao i kao čovjek i kao igrač. Nikada nikakav skandal, nikakva glupa izjava. Odmjeren je i iskren. Eto, nije mu bio problem reći ni da  je Dinamo bio bolji prvo poluvrijeme. Svaka čast Andriću. Sretno ti u Četvrtak, a u nedjelju ipak neka Rijeka pobijedi :-)
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Pristupio: 14.10.2004.
Poruka: 2.716
13. rujna 2010. u 13:12
Andrić zbori onako kako i izgleda kao normalan čovjek i sportaš.Svaka čast.
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
13. rujna 2010. u 13:55
Samo bez kalkulacija, napadački pa šta bude. A ako se tako krene, dobar rezultat je moguć, bojim se samo moguće defanzive od početka. Svaku utakmicu u kojoj je Hajduk u ovoj sezoni igrao defanzivno je izgubio ili odigrao jako loše. Samo hrabro, publika će prepoznat želju i trud...
Poruka: 5
13. rujna 2010. u 14:45
nema imperativa zato samo hrabro i neće bit problema
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
13. rujna 2010. u 14:51
Andricu radi tebe ljudi odlaze u 30 minuti doma sa derbia jer im dođe slabo od tvoje igre. A da ne prican da su se ljudi umorili 2 poluvrijeme koliko su ti je.... mater u raznim varijantama.
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 165
13. rujna 2010. u 15:24
@NO_N@ME istina je da je andrić loše odigra derbi ka i ostatak ekipe, šta se mene tiče on ima toliko kredita da može odigrat očajno do kraja sezone, tipično naše pljuvanje, kad je protiv bukurešta spremija u džep ona 2 divovska crnca bija je bog a sad ga se odma gadi. Šta se tiče odlaska publike u 30 minuti(nadam se da nisi ti bio među njima) to je po meni nešto najgore kad hajduk igra doma. Ako kojim slučajem ne vodimo nakon po ure odma počinju idiotski zvižduci a to nikome ne triba, em se ruši atmosfera em se demotiviraju igrači.
Pristupio: 06.04.2010.
Poruka: 27
13. rujna 2010. u 15:31
Andric je najbolji kapetan Hajduka u zadnjih 10 godina,a svi koji seru po njemu neka popuse k....! Igra je lose ko i svi,ne triba sad zbog toga zaboravit sve sta je bilo dobro.AJMO BIJELI ALE!
Rege
Rege
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 2.469
13. rujna 2010. u 16:23
Nisu remiji kriza, nego igra, koju je u ove tri zadnje utakmice trebalo povećalom tražiti.
Nitko ne očekuje gaženje svih protivnika 3-4 razlike, ali ovolike rupe su strašne. Sve se bojim kad naletimo na nekog protivnika tko će sve to znati dobro iskoristiti i naplatiti.