Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Partizan ispustio CSKA u produžetku, Radošević najefikasniji u teškom porazu od Barcelone

19. listopada 2012. u 00:09
Partizan propustio veliku sansu za pobjedu..
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
Pristupio: 23.08.2012.
Poruka: 356
19. listopada 2012. u 01:14
CSKA je dobio 76-71 a ne 73-70, zar je toliko teško provjeriti kad se već nažalost piše nešto što se nije gledalo.
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 241
19. listopada 2012. u 08:45
Partizan je opet pogodio sa strancima. Westerman je odličan , a i Bertrans. I amer je ok. CSKA se drugi put provukao. Prošli tjedan su bili zreli za poraz od Rytasa.
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
19. listopada 2012. u 10:28
westerman je imao valorizaciju samo 4 u velikih 41 minutu! bertans val. isto 4 u 16 minuta, a gordon val. samo 3 u 31 minutu.....stvarno su pogodili sa strancima:)))
najbolji igrači partizana ove sezone su redom: lučić, bogdanović i milosavljević.
nakon 3-4 sezone nosioci partizana su opet mladi, domači dečki, a ne stranci. ove sezone su im stranci loši.
19. listopada 2012. u 10:37
westerman je odličan igrač, jedino što treba popravit je koncentrciju u bitnim trenucima jer je samo on sam izgubio 7 lopti, zato mu je valorizacija takva, ali sinoć je odigrao odličnu utakmicu
Virujmo struci
19. listopada 2012. u 10:51
westerman je razvikan igrač....u obje tekme u EL je bio kriminalno loš...i to nema veze što je mlad. on je play i posao mu je da razigrava i da NE gubi lopte, a on radi upravo suprotno. nije njegov posao da zabija...ima igrača u partizanu koji to mogu i trebaju raditi.
p.s. leon polako postaje jedan od najvažnijih igrača rytasa....nisam ni sumnjao...samo je trebao šansu, tj. minutažu.
[uredio pleniglacial - 19. listopada 2012. u 12:00]
vlacng
vlacng
19. listopada 2012. u 11:31
Meni je Bertrans bio mnogo lbolji nego Westerman jucer, po meni westerman glavni krivac za poraz..
Pristupio: 18.05.2011.
Poruka: 257
19. listopada 2012. u 11:32
Ako je neko gledao utakmicu, vidio je da je Vesterman strava igrač...a ovi što mu gledaju statistiku ... vaš problem...
19. listopada 2012. u 12:00
gledao sam....i vidio izgubljene lopte u ključnim trenucima tekme....njih 7 ukupno tokom tekme. isforsirani šutevi su mu isto 'fantastični'.
Vidi cijeli citat

pa nije igrao protiv neke "seoske" ekipe, ajd ne trkeljaj...to je CSKA, jedna od najboljih ekipa u Europi.
protiv njih malo tko dolazi u slobodan sut a decko je uzimao odgovornost i sutao kad drugi nisu sutnut mogli...btw vidio bi ja tebe da dobijes loptu 5 sec do kraja napada - kako bi TI iskreirao sut protiv CSKA ....ajd malo stani na loptu momak.