Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Perković: "Bili smo bolji u drugom poluvremenu i zasluženo izjednačili"

16. rujna 2012. u 00:35
Ziher je opet Mamić Kriv. A Inter je iz -2 šanse zabio gol :)
Pristupio: 15.01.2010.
Poruka: 330
16. rujna 2012. u 02:46
zanima dali ce g. jurisic ovaj put imati "novinarska muda" da napise koju recenicu o sramotnom i neciviliziranom ponasanju igraca hajduka i pogotovo njihovog trenera - sudjenje je bilo korektno, i prekrsaj u kaznenom je bio evidentan - bez obzira na glupa opravdanja da igrac intera na prvi pogled nije bio u izglednoj situaciji - prekrsaj u kaznenom prostoru je penal (zato se i zove kazneni prostor) i bebek je dobro presudio... ali cak niti to nije na kraju uticalo na konacni ishod, ali je zato dobro doslo hajdukovcima da naprave scenu i u tome traze alibi za nerijeseni rezultat....
16. rujna 2012. u 10:16
ako je ono bio penal bebek je morao pod istim kriterijima dosudit i dva penala za Hajduk u 1pol kada su bili povlaceni bencun i oremus u kazenenom prostoru, a dozvoljavanje pogibljenih prekrsaja nad Hajdukovim igracima i to bez ikakve opomene mislim u zadnje je vrijeme ocito sto sudci moraju radit, juce je Hajduk sam kriv sto u prvom poluvremenu nije iskoristio bar jos dvi sanse i sa 3:0 rijesio utakmicu al to ne znaci da suci moraju sudit protiv Hajduka...
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 11.395
16. rujna 2012. u 10:53
Gledao sam utakmicu od 75. do 89. minute. Nisam vidio ni gol Intera ni jedanaesterac. Ali suđenje je bilo vrlo loše. Pamtim dva detalja: Inter izvodi slobodan udarac, nešto kao skraćeni korner. Sudac radi nekakvog naguravanja u 16m dvaput odgađa izvođenje slobodnog udarca. Na usporenoj snimci se vidjelo da nije bilo ničeg nedopuštenog, ništa na što bi sudac trebao reagirati. Izvođenje slobodnog udarca je trajalo skoro dvije minute.
Interov igrač pokušava iznuditi prekršaj 20-25 metara od Hajdukova gola. Hajdukovci uzimaju loptu i već su napravili dva dodavanja. Sudac svira prekid i daje igraču Intera žuti karton radi simuliranja.
Sudac Ivan Bebek Narcis. Ovo je samo 15 minuta utakmice, mogu zamisliti što je bilo ostalih 5/6 utakmice.
...
U tih 15 minuta Hajduk je izgledao kao poluamaterska ekipa koja samo čeka da ga protivnik nokautira.
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Vidi cijeli citat

što se tiče ovog slobodnog udarca, Oršića su vukli za dres, pa se i Šarić laktario s nekim od hajdukovaca