Komentari na tekst: Planinić pogodio za pobjedu Himkija i izborio petu utakmicu na domaćem terenu

29. svibnja 2013. u 23:54
Samo sam stigao gledati zadnje dve minute. Planinić apsolutno vladao terenom kako u napadu, tako u obrani. Ne znam da li će Himki moći do finala, ali ostaje gorki ukus, jer mozda trenutno najboljem hrvatskom košarkašu je „tijelo bez odmora" za EP (dobro, to je njegova sluzbena izjava ..., znamo šta stoji iz toga). Bez njega i sad još bez Popa nastavlja se agonija hrvatske košarke.
[uredio narada108 - 29. svibnja 2013. u 23:59]
Pristupio: 03.10.2011.
Poruka: 22
30. svibnja 2013. u 01:46
ma dajte molim vas 3 četvrtine cska drži sve pod kontrolom i može odlučiti susret kad ono zadnja četvrtina 17-2 za khimky...baš! sve mi smrdi na odrađivanje kladionicama jer je gomila ljudi igrala na cska.Tamo će ih vjerojatno dobit i riješiti ono što su danas trebali...sramota od igrača i kluba.
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.755
30. svibnja 2013. u 11:57
i koga boli kurac, lik je odlucio da ne moze izdrzat napore u reprezentaciji, pa eto onda me lagano zaboli i za njegove napore u klubu!
Pristupio: 17.08.2009.