Komentari na tekst: Počinje novi ciklus Pobjedničkog niza!

12
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
23. rujna 2011. u 17:55
Konačno :D
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
23. rujna 2011. u 18:21
E, a kad će to početi?
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
23. rujna 2011. u 18:27
Mogi li maloljetnici dobit nagradu, neki su se prerano oduševili
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
23. rujna 2011. u 18:30
A zašto ne bih mogao dobiti nagradu?

Ma imao i 17 godina, ako budem imao najviše pogođenih u nizu, nagrada je moja.
[uredio Gogeta - 23. rujna 2011. u 18:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.11.2010.
Poruka: 676
23. rujna 2011. u 18:34
počinje sezona minusa :)) jedva čekam
ElKun10
ElKun10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.10.2010.
Poruka: 1.138
23. rujna 2011. u 18:54
To! Jedva čekam!!
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
23. rujna 2011. u 18:55
Ja samo pitam jer me zanima,a ti gogejta ne laprdaj
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
simba_m
simba_m
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 214
23. rujna 2011. u 19:05

Pobjednički niz by expekt.com (dalje u tekstu: Igra) otvoren je svim registriranim članovima Sportnet Kluba. U borbi za nagrade mogu sudjelovati samo osobe punoljetne s danom 24. rujna 2011. godine. U borbi za nagrade ne mogu sudjelovati novinari Sportneta, te njihovi članovi obitelji i kućanstva, kao niti zaposlenici tvrtke Sportnet Media d.o.o.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.729
23. rujna 2011. u 19:25
simba_m je napisao/la:

Pobjednički niz by expekt.com (dalje u tekstu: Igra) otvoren je svim registriranim članovima Sportnet Kluba. U borbi za nagrade mogu sudjelovati samo osobe punoljetne s danom 24. rujna 2011. godine. U borbi za nagrade ne mogu sudjelovati novinari Sportneta, te njihovi članovi obitelji i kućanstva, kao niti zaposlenici tvrtke Sportnet Media d.o.o.

Vidi cijeli citat


Fala lipa, znači odma nešto konkurencije otpalo
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
satarash
satarash
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.10.2010.
Poruka: 232
23. rujna 2011. u 20:16
napokon! jedva sam čekao da počne!! :))
12
  • Najnovije
  • Najčitanije