Komentari na tekst: Podjela bodova u sjajnoj utakmici u Gradskom vrtu

Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 1.137
16. ožujka 2014. u 21:25
Bravo za Hajduk! Borimo se protiv staljinistickog kluba sa 8 filijala, osjecke sudacke mafije, jugoslovena iz rijeke,istre i rnk-a, macehinskog mamicevskog hns-a, potkupljenih novinara, a opet nismo izgubili20 utakmica. Nadam se da mamic nece pritisniti sportnet zbog komentara
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
Na stranu svo večerašnje kmečanje tovara, ovo je bilo predvidljivo nakon onih 6 minuta nadoknade. Ne želim sad glumiti Vidovitog Milana, al ovakav scenarij se ponavlja unazad desetak godina u barem 7-8 utakmica po sezoni što se tiče oba naša najveća kluba...Ne umanjujem time gol Hajduka, ali već i vrapci na grani znaju da sudac produži, odnosno da se igra dok Hajduk ili Dinamo ne ostvare pozitivan rezultat. Mislim da nisam jedini koji ima takav osjećaj, nažalost. Pohvale dečkima iz Osijeka na borbenosti, Kohorti na fenomenalnom navijanju i mislim da je ovo nagoviještaj boljih dana. Ovakvu igru kao protiv Rijeke i danas protiv Hajduka treba ponoviti i protiv direktnih konkurenata u borbi za ostanak i onda nema straha, protivnici će se vraćati s nulom iz Gradskog Vrta. Ajmo Osječe, ne dopustite da Slavonija izgubi prvoligaša!!!
16. ožujka 2014. u 21:32
u nogometu bi se trebalo vrijeme zaustavljati kod prekida pa onda ne bi bilo ovakvih situacija..
Lucky number 13
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2012.
Poruka: 291
16. ožujka 2014. u 21:34
Razumijem razočaranje zbog primljenog gola u sudačkoj nadoknadi ali amo realno. Nadoknada je potpuno opravdana. Svaka zamjena je 30 sekundi znači 2 i po minute (5 zamjena), prekid kod bakljade 2 minute, još minut i po na ležanje. Čestitke i jednima i drugima jer su pokazali ogromnu želju i trud. Odličan tempo i na kraju najpravedniji rezultat.
Pristupio: 29.01.2012.
Poruka: 284
16. ožujka 2014. u 21:49
"Bravo" za Kohortu..."Lijepo" su navijali večeras i želim im da isto tako nastave u drugoj HNL sljedeće godine
Captain Tsubasa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2013.
Poruka: 3.314
16. ožujka 2014. u 21:52
Bravo i za Torcidu... želim vam da sretno nastavite kmečati kako vas nitko ne voli i kako vas svi kradu, i da još dodatno specijalizirate kreiranje gifova gdje su dokazi da su svi protiv vas
川ドラバ上の都市は、前方、我々の白と青を迎えます。フルオシエク胚芽がポイントで先に我々の仲間の、と呼ばれる!
16. ožujka 2014. u 21:58
I ja se nadam da Mamic nece pritisniti sportnet zbog komentara ...jer izgubit ridikula kao što si ti moj Sancho Panza bia bi ravan katastrofi....kmeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.311
16. ožujka 2014. u 21:59
hahahahh,da sjajan nogomet,pa volin ovog Hajduka više od ičeg i mora san ugasit stream zbog negledljivosti u 80.minuti. UŽASNA utakmica malo je reć,možda 4-5 aktera ukupno može dobit prolaznu ocjenu.