WILSON!
Pristupio: 05.08.2010.
Poruka: 21
30. rujna 2010. u 23:05
Utakmica ko utakmica je bila loša. Osim sudačke nadoknade od 5 minuta zahvlaljujući Torcidi sa sjevera.
Katastrofalno dodavanje, primanje lopte, ma previše su se usrali i čudili kako ovi ne idu na njih.
Isto tako ni Anderlecht me nije oduševio. Igrači su čisti automatik.
Da su imali mrvu talenta zgazili bi nas.
Lipo oni bez ikakvog problema dođu do šesnaesterca i jedanaesterca, samo jedan naš ili maksimalno dva u obrali, al nema šuta nema ničega ni pokušaja.
Pobijedili smo više zbog sriće nego zbog pameti šta je je, ali na kraju krajeva samo se pamti pobjeda i osvojena 3 boda.
Torcida i navijanje nedodirljivo, kako su samo njihovi navijači ostali ''paf'' kad su sve to vidjeli...
Sad lipo odigrat remi sa Zenitom ako se da, dobit AEK-a doma i na konju smo!

SPLITE POLUDI!
Pristupio: 23.08.2010.
Poruka: 340
01. listopada 2010. u 01:35
Necu se sitit da smo ih dobili sricom kad budemo prosli ovu skupinu...;-))) IDEMO DALJEEEEEEEEEE!
Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
01. listopada 2010. u 01:47
Sritno ili ne,tri boda će se pisat.

Ali smo i isprovocirali sriću,sa hrabrijom i boljom igrom u 2. poluvremenu,pogotovo period od 45.-65. minute+ova sudačka nadoknada,u kojoj ka da se nešto prelomilo u glavama i ka da su si rekli "ok,kad smo već tako blizu,amo još malo zapet,ovo bi moglo bit to",i bilo je.
3 boda se pišu,umjetnički dojam ćemo ostavit za neku drugu priliku,kad bude manje sputanosti sa važnošću utakmice.
pljoska
pljoska
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 934
01. listopada 2010. u 02:11
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away

pljoska je napisao/la:
Hvala Hajduku na preljepom trenutku večeras. Sreću treba i zaslužiti. Vi definitivno jeste. Za razliku od nas :-([/QUOTE
a jebi ga -- meni je ovdje bilo usrid noći gledati, pa samo sam čito da je "žuta minuta" bišćana odgovorna za nepotreban poraz. glavno je da su nam oba kluba sada dobrano u kombinacijama za prolaz dalje -- sve je do ozbiljnog pristupa i čvrste igre, pa ćemo ih gledati u idućem krugu, nadam se.
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 656
01. listopada 2010. u 09:20
Bravo Hajdukovci! Šteta za Dinamo, al mislim da će ih poraz malo osvijestiti, te da će pobjeđivati u slijedećim utakmicama i izboriti proljeće... Šte se tiče Hajduka, najljepše zvuči Špacina izjava da je glavni cilj da mladi igrači dobiju iskustvo u jakim europskim utakmicama, što je u konačnici odlično za hrvatski nogomet!
Pristupio: 20.03.2010.
Poruka: 231
01. listopada 2010. u 09:38
Bravo za moje bile!!! dinamo je izgubia šugavo, ali jebiga, i anderecht je  tako je to u nogometu... šteta za modre, ali ne bojim se ja za dinamo, protiv brugge-a mogu uzet 4-6 bodova, ove srpske grke nakantat u zagrebu i sa 10 bodova na kontu prolaz neće bit upitan... a za hajduka je važno da nas zenit ne nakesa 5-6:0 radi gol razlike, bilo bi idealno protiv zenita odigrat x iako bi to bilo veće čudo nego sva koja su se ove sezone dogodila... dobit aek doma, sa belgijancima igrat na x u belgiji, a protiv zenita u 2 utakmice izvuć bar jedan x i drugu utakmicu se ne izblamirat