Komentari na tekst: Poklepović: "Veličanstveni dekor"

1
Pristupio: 11.06.2010.
Poruka: 146
05. kolovoza 2010. u 23:33
Ajde Ciro(Spaco) sreca je da su Rumunji bili u gabuli i nisu iskoristili predaju igre u drugom djelu Najjace je zadnjih 10 minuta sa opet 5 stopera ,-)A ti im kao nista nisi rekaoooooooooooo,ooooooo,oooooooo
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 1.597
06. kolovoza 2010. u 00:00
Čestitke Hajduku na pobjedi i igri u prvom poluvremenu, ali s igrom iz drugog poluvremena će teško ponovo proći, koga god da dobiju.
[uredio Coltrane - 06. kolovoza 2010. u 00:01]
Pristupio: 06.06.2010.
Poruka: 139
06. kolovoza 2010. u 00:18
Ma bitno je da ste tukli Dinamo,pa nije vazno koji!Bravo Hajduk!
Pezer
Pezer
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 833
06. kolovoza 2010. u 01:05
Juka.13 i ti coltrane pa znate li vi sta znaci vratit se nakon 3:1 i kad su poveli 3:0 sigurno da im je Spaco rekao da se priberu jer oni da su primili jedan gol opet ona 3 skoro pa padaju u vodu,a oni su se bojali ako napadnu previse da ce ostat prostora za Dinamo..
Pristupio: 01.08.2009.
Poruka: 77
06. kolovoza 2010. u 04:20
Sjajna pobjeda ali ako Hajduk i Dinamo ne prodju 4-to kolo onda sve pada u vodu i sve pobjede se zaboravljaju. Zato publika mora doci i pomoci nasim klubovima. Zalosno je da je Dinamo imao samo 10000 gledalaca. Gledaoci su stvarno 12-ti igrac. Naprijed Dinamo i Hajduk.
Pristupio: 05.04.2010.