Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Presudile 'crne rupe' u igri, Schaffhausen do pobjede u posljednjim sekundama

1
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
11. listopada 2012. u 22:04
Neka neko kaže ovom genijalcu na klupi da rukomet nije hokej da se rotacije rade svakih minutu i pol u napadu i da se igrači radi jednog promašaja vade van (Mandalinić), a drugi drže unutra nakon uzastopnih gluposti (Matić), ugl. Joso nema što raditi u obranu jer ju ne igra dva nepotrebna isključenja, plus nepažnja kod ulaska s krila, al odigral je u napadu solidno, a onda ovaj Matić ajme majko pa kaj taj dečko nema ništa u glavi na 27:27 napad Zagreba majstor se odmah nakon prvog dodavanja diže i puca kriminalno, a odmah u idućem napadu umjesto da primiri loptu pokušava neku fintu ala Balić prodati švicarcima i lopta završava u gol autu. Prošli tjedan sam napisao da se Goluža pogubio tokom tekme, sad se desilo opet isto i kakav je on trener koj dopušta svom meneđeru Joviću da skaće ko tarzan na out liniji, nebreš prepoznati ko je opće trener. Inače šteta mogla se tekma i dobiti, sretno u daljnjem natjecanju.
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. listopada 2012. u 22:25
dylandog, ja tebe predlazem za trenera i izbornika...
11. listopada 2012. u 22:34
Hvala, al ja sam samo izrazio svoje mišljenje, zato i služi forum, u druge argumentacije i polemike se ne mislim upuštati.
kistra
kistra
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 570
11. listopada 2012. u 22:53
mandalinić, koji je najbolji igrač prvenstva U20, mu igra ove sezone desetak minuta i on kaže da bi marko mamić koji je još dvije godine mlađi imao priliku se razvijati i igrat... (ovo se odnosi na članak gdje se pljuje po dečku koji to ničim nije zaslužio samo zato što je odlučio pobjeći iz ove žabokrečine i ralja mafijaša u rk zagrebu)
da ne pričam kako kaleb trune, a špiler je sustavno zakucan za klupu, a sve to da bi bra
ća valčić dobila svoju minutažu
mislim svaka njima čast (joso danas napadački iznenađujuće dobar), ali ne zaslužuju 50 ili 55 minuta po utakmici, pogotovo ako zagreb toliko strašno želi stvorit ekipu za budućnost
a da ne govorim kako marino zabije 9 komada kad uđe, a onaj skoko napucava frajera na zicerima kao da je igrač trećeligaškog kluba
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi." Bob Rock :)