Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Prva ovosezonska gostujuća pobjeda Osječana, junak Borna Barišić

Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.192
04. travnja 2014. u 21:14
zbog čega lokomotiva još nastupa u 1. ligi ako je donesena presuda da imaju nevaljalu licencu
russell
russell
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.259
04. travnja 2014. u 22:04
ne da je namjerno pogodio stativu neg je namjerno pogodio mjesto da se odbije na drugu stranu
04. travnja 2014. u 22:11
Pa kad smo već dobili prvu ekipu istog kluba, stvarno ne bi bio red izgubiti od druge... U svakom slučaju bravo Osječe! Konačno malo razloga za zadovoljstvo.
Pristupio: 17.07.2010.
Poruka: 909
04. travnja 2014. u 22:36
Ovo je morbidno više i komentirati. Spasimo hrvatski nogomet!
05. travnja 2014. u 02:37
Najviše komentiraju oni koji pojma nemaju o igri zvanoj nogomet. Zar postoji trener ili predsjednik kluba ili suigrač koji će reći da se mora lažirati utakmicu. I najslabiji imaju svoj dan. Osijeku su se oporavili neki igrači i rezultati nisu izostali.
Captain Tsubasa
Pristupio: 12.07.2013.
Poruka: 3.314
05. travnja 2014. u 03:08
川ドラバ上の都市は、前方、我々の白と青を迎えます。フルオシエク胚芽がポイントで先に我々の仲間の、と呼ばれる!
Pristupio: 07.05.2011.
Poruka: 707
05. travnja 2014. u 08:21
Opet teorije zavjere? Osijek je pobjedio Rijeku, do 95. imao pobjedu protiv Hajduka i tu je sve čisto i normalno, al kad se dobije Dinamo il Lokomotiva to je namještaljka. Unatoč tome sto je Dinamo gubio 2-0, al valjda slučajno izjednačio na 2-2, i nisam gledao drugo poluvrijeme jučer, al vidim da je i stativa pogođena u 87., valjda isto slučajno...
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.071
05. travnja 2014. u 08:44
Bitno da se Hajduk izvukao u 95. minuti protiv tog istog Osijeka i to dok mu je nedostajalo pola igrača... Rijeku su pobijedili u kupu u važnoj utakmici. Dalje neću komentirati. A zanimljivo je, trolaju samo navijači trećeg kluba na tablici HNL-a. Kažu prvak se zna od početka prvenstva, no međusobni skor Dinama i Hajduka sve govori, i samo mi nije jasno zašto je Hajduk prodao utakmice Dinamu? I kup također... Otpor je bio veličanstven (5:0).