Komentari na tekst: Raymond: "Vratio sam se po naslov, zaslužili smo više", Letang: "Najteži poraz u ove četiri sezone"

09. ožujka 2013. u 09:13
Šteta, nijanse su odlučivale sve tri utakmice koje su otlšle u produžetke završile su na njihovoj strani. Jedino sto me smeta totalno neprofesionalno prenošenje utakmice od Miće komentatora kojega sam inače cijeno. Ali onako pristrano i subjektivno komentiranje mi već toliko islo na zivce da sam jednostavno morao ugasit ton na tv-u. Budimo iskreni Red Bull je u ovoj seriji bio bolja ekipa i iako je i bilo nekih sudackih previda to nije razlog medvescakova poraza.
09. ožujka 2013. u 10:00
ludi nisu nijanse odlučivale. falelo je puno. ako ti u pet minuta prosipaš dva gola prednosti, ne znaš zabiti bezbroj situacija jedan na jedan, pobijedio bi za nijansu, uz golemu sreću. ovako su to svjetlosne godine od prolaska. svjestan sam ja razine ovih igrača i lige, ali tragikomično je bilo gledati što su sve u stanju fulati. da im je kazna za svaki takav promašaj 100€ ne bi gojanović ni lipe na plaće potrošio. a i zapitaj se što medveščak dva od ta tri produžetka nije uspio izdržati ni osnovnih pet minuta. tu jaaako puno fali, a najviše zanoški, baš u situacijama 4 na 4.
Pristupio: 09.01.2013.
Poruka: 117
09. ožujka 2013. u 10:04
Bilo bi super da udjemo u KHL ali i bez njega Medvjedi nece propasti..ne dok imaju svoje vjerne navijace
Poruka: 117
09. ožujka 2013. u 11:32
U cijeloj seriji nijanse su odlučile..kad maknemo sve prijašnje tekme, pred kraj druge trećine na 1:1, njihov igrač dobije samo 2 min ? Kontra svake pameti. Da je dobio 5 minuta i GM kao što je trebao dobiti to je već skroz druga priča. Ne volim pozivat se na suce, ali Mićo i Ljubić su bili u pravu sinoć...btw njih dvojica su meni zabavni kao komentatori
Nenad62
Nenad62
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2012.
Poruka: 248
09. ožujka 2013. u 11:46
Steta , malo vam je falilo. Prava tekma, jedini problem je bio komentarisanje utakmice. Totalni amaterizam.
interreg
interreg
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
11. ožujka 2013. u 10:07
dokaz kako se u ebelu igra najgluplji sistem natjecanja ikada. Red Bull lijepo cuvao lovu i snagu za play of dok su medvjedi pola godine krvarili za bezvrijednu titulu prvaka regularnog djela natjecanja.. Smijesna je to liga...