Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Real dominirao petom utakmicom i uzeo 31. naslov prvaka Španjolske

1
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 42
20. lipnja 2013. u 03:37
Članak u 03:35 objavljen.. vidljivo da se autoru životni ritam okrenuo zbog NBA lige. a i meni nažalost ;)
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
20. lipnja 2013. u 08:57
Previše ozljeda u Barci...pogotovo Navarro i Jawai. Najgluplje je da odlučujuće utakmice igra ozljeđen igrač. Šteti svojoj ekipi. Valjda nitko nema hrabrosti Navarru reći da ne igra i točka.
Evangelista
Evangelista
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.02.2010.
Poruka: 587
20. lipnja 2013. u 11:28
mislim da nas ima dosta s okrenutim ritmom... šteta, nadao sam se da će Barca dobiti.
Vidi cijeli citat

Glupo je reci da je Navarro kriv za poraz sto si ti indirektno rekao. Istina je da je Real napravio seriju u 4 minute koje je on proveo na parketu, ali Barca se vratila. Tek novom serijom je Real otisao na plus 9 za poluvrijeme.

U skracenoj rotaciji i takvom igraču kao sto je Navarro mora se dati 5-6-7-8min da proba, pobogu on je jedan od najboljih bekova u zadnjih 20 godina u Europi da doslovno skakuce na jednoj nozi svako bi mu dao 4minuta - koliko je igrao u prvom dijelu.

Do kasnijih 8 minuta koliko je imao na kotnu na kraju utakmice dosao je kad je bilo sve vec gotovo i to je bio potez ocajnika u "zivoj" utakmici dobio je 4minute i uvjerenja sam da bi ga svaki trener barem toliko stavio u igru pa makar skakutao na jednoj nozi.
Kako misliš ne može?
20. lipnja 2013. u 14:32
basketas je napisao/la:

Nisam gledao utakmicu. Pa tako i nemogu nekog kriviti za poraz. Samo kažem da nespreman/povređen igrač ne treba igrati. Ima bekova u Barci. Pa maznuli su Olesona u pol sezone Vitoriji.
20. lipnja 2013. u 16:41
svatko bi navarra stavio u momčad ali dobro je na prijenosu reko Sesar (inače meni jako dobar i kvalitetan sukomentator): kad ti je takva igračina u momčadi čak i kad ne može svi stanu i čekaju njega...a onda se opet moramo vratiti na istinu da čovjek u ovom trenutku ne može povući...i zato je Real dobio! a i Real je odigrao svakako tj na refule...odigra hiperkvalitetnih 3-4 napada i obrane a onda ga, da prostiš, totalno usere slijedećih 2-3 minute...i koliko sam ih gledao ove sezone uvijek je tako...al eto pokazalo se dovoljno za naslov!nitko ne može reći da je nezasluženo...