REAL MADRID - barcelona 11-1
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 221
22. lipnja 2010. u 10:18
zašto bi bilo namješteno..odigrat ce postenu utakmicu, punu sansi i golova koje ce na kraju zavrsit bez pobjednika :))) legitimno
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 330
22. lipnja 2010. u 11:06
Argentini ne paše igrati ni protiv Mexica ni protiv Urugvaja. I Mexico i Urugvaj žele izbjegli Argentinu za protivnika u osmini finala... Rezultat jednadžbe = zaboravite remi!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 31.148
22. lipnja 2010. u 13:43
bolje vrabac u ruci nego golub na grani, tj. bolje da prođu i dobiju argentinu nego odmah ispadnu...
Facts don't care about your feelings
Captain Jack
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.351
22. lipnja 2010. u 13:46
Ja mislim da je najbolje da do 75.minute odigraju punom snagom pa ko bude bolji u tih 75 minuta da uzme prvo mjesto..istovremeno nek osluškuju rezultat s druge tekme i na kraju ako npr. bude 3-0 za Mexico nakon 75.minuta samo puste Urugvaju 2 gola u zadnjih 15.min zbog gol razlike..jer čak i da jedna od ekipa izgubi 1 razlike opet ima goleme šanse proć dalje..