Komentari na tekst: Revija pogodaka na nogometnoj fešti

1
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 23
14. srpnja 2010. u 22:47
Odlična utakmica! Prvo poluvrijeme abslotuno nevjerojatno kako smo igrali, dobro iskoristili šanse. Ne mislim da je naša obrana loše igrala, igrače HSV-a su europska klasa. I drugo poluvrijeme, pa normalno je da Špaco mora sačuvati igrače za superkupa. Ovom igrom ćemo još daleko, i u Europu! (Super)kup je naš!
14. srpnja 2010. u 23:22
e sada, tako treba igrati cijelih 90 minuta... i ako se to uspije napraviti u ligi 10, značiti će da je to dobar potez. U protivnom, najbolje da svi okanimo nogometa... :-)
14. srpnja 2010. u 23:40
Hamburg je u prvom a mi u zadnjem tjednu priprema i opet su nas drugo poluvrime nadtrcali. Hajduk standardno tempira formu za 11 misec. Do velike gospe mogli bi ispast iz europe i lovit croatiu na -6.
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 2.696
15. srpnja 2010. u 01:05
Dinamo dobija 5 1, Hajduk igra 3 3, nadan se otvorenom derbiju sa vise baluna manje faula.
Pristupio: 30.03.2010.
Poruka: 5.978
15. srpnja 2010. u 03:07
Baš to,najbitnije da je publika mogla uživati.Jer,bolje kad publika uživa nego Mourinho :D .Svaka čast,pogotovo za prvo poluvrijeme,drugo ipak očekivan pad,najbitnije je sada uhvatiti formu za start prvenstva.
Pristupio: 01.09.2009.
Poruka: 24
15. srpnja 2010. u 07:43
ETO
Poruka: 24
15. srpnja 2010. u 07:44
..sreća da nisu dobili destekovani HSV..jer bi već bili prvaci..
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 11.400
15. srpnja 2010. u 13:12
Nisam gledao Dinamo protiv Kopra, ali ovakav Hajduk neće daleko. Kraj priprema, a igrači bez snage. Utakmica je bila kao da gledam "Derbi" - onu emisiju kad je Ćiro obučavao zvijezde/amatere da igraju protiv veterana.
Ova utakmica je, kao i pretpretprošle godine protiv WBA, i pretprošle protiv Napolija poslužila za mazanje očiju naivnijoj publici, jer kao HSV je ekipa iz liga petice, a odigrali smo 3-3. HSV jeste odličan klub, ali to je ekipa koja se vratila sa godišnjega i došla malo zaigrati. I pokazali su da su klasa jer su bez trke izvozali cijelu obranu Hajduka nekoliko puta.