Komentari na tekst: Sammir: "Lopta jednostavno nije htjela u mrežu", Beqiraj: "Ništa nam neće ući"

12
Pristupio: 01.05.2012.
Poruka: 531
22. studenog 2012. u 01:55
Prvi dio svaka čast, bilo je stvarno dobrih prilika, ali onda opet po starom u drugom dijelu.......Šteta.
Hrvoje1990
Hrvoje1990
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 1.203
22. studenog 2012. u 03:11
samo nek neko obrati pozornost na zadnje bitne golove koje primaju ekipe u kojima igra domagoj vida. taj momak nikog ne čuva u fazi obrane, na svaki prekid igrac mu ulazi po potrebi il isprid njega il iza leđa mu. ne triba van daleko kopat, PSG nekidan, HNL-selekcija nekidan, danas isto kod gola prvog on ne cuva svog igrača... kako momak igra ko muva bez glave, ide na neku silinu, dva-tri puta iznese loptu po 30-40 m, zamaže laicima oči, izvodi one geste ko gattuso u najboljin danima i to je dovoljno za ligu prvaka...e pa nije. jeben ja stopera kojem se takvi propusti događaju u svin bitnin utakmicama. da je malo racionalnije igrat....
Pristupio: 28.08.2012.
Poruka: 5.680
22. studenog 2012. u 03:34
normalno da je dok prvo poluvrijeme kad imaju snage za nekih 55-60min.. a onda su kanta za napucavanje
ok*
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 321
22. studenog 2012. u 06:43
Ma smijesni su vise.. Porto je igrao koliko mu treba i zabio 3 komada, vjerujem da je dinamo dao 3, Porto bi 5.. Nadmoc se vidi u svim segmentima.. Sprintu,duelu,skoku.. Gledao sam prvo poluvrijeme,drugo nisam imao ni volje ni snage.. Prolaznu ocjenu bi dobili samo simunic, samir i kovacic.. Imali su i oni svojih gresaka al su bar nesto pokusali..
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
22. studenog 2012. u 08:52
al jbt - ova obrana izgleda k'o da je netko pokupio klince na cesti pa ih poslao na teren... Svaki protivnik ih izvoza ko debile. Jel oni ista rade na treningu?
22. studenog 2012. u 09:40
svi iz aviona vide da Sammir ne može igrati najisturenijeg igrača, jednostavno mora biti netko ispred njega kome on može dati loptu, ili tko će loptu graditi pa njemu vratiti, i svi to vide samo ne Čačić, koji tu istu grešku ponavlja svaku utakmicu... kakva je ono formacija bez napadača, šta hoće kopirati Španjolsku
22. studenog 2012. u 10:39
ne znam..ja sam cak i zadovoljan jucerasnjom predstavom...nisu izasli spustenih gaca..imali smo neke dobre prilike za povesti..lopta nije htijela u gol...sta sad..bit ce bolje..idemo dalje!