Dobar je bio.
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
16. listopada 2014. u 22:46
Ajde da je dobio priliku igrati, biti će to bolje kada odigra više utakmica sa novim suigračima.
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 136
16. listopada 2014. u 23:22
Zašto laži kad Sportklub sve prenosi i svatko koga zanima može vidjeti a Šarić će postati igrač (ili neće,zavisi) i bez vaših laži.Utakmica je riješena u drugoj četvrtini koju je Efes dobio 10 razlike a Šarić je proveo cijelu četvrtinu na klupi.Pa prema tome nije mogao dati niti jedan od tih bitnih koševa u toj četvrtini.Ovo već postaje gadljivo,ne znam koga lažete i zašto.Više normalan čovjek ne smije otvoriti novine ni portale od besramnih laži,bez obzira dali se radilo o Modriću,Šariću,Kovačiću,Hezonji i ostalima.
deno0830
deno0830
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.12.2011.
Poruka: 134
17. listopada 2014. u 00:12
Ne branim novinara ni njegov malo senzacionalisticki tekst, ali sry kosarkaska utakmica sigurno nije rijesena na poluvremenu gdje je +11 za jednu od ekipa
[uredio deno0830 - 17. listopada 2014. u 00:12]
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
17. listopada 2014. u 08:21
Jel ima i jedna akcija za Šarića ? Ili on pozabija neke otpatke odnosno kad lopta slučajno dođe do njega !??
Pristupio: 22.03.2014.
Poruka: 227
17. listopada 2014. u 08:23
Super je da igra, treba mu vremena, vidi se da to nije nivo na kojem je navikao igrati ali njegov talent i upornost garantiraju da ce se razviti u extra igraća a ima i extra trenera...
Poruka: 180
17. listopada 2014. u 09:12
Jedan koš je dao za 47-34,jedan za 56-39,jedan za 79-69 i jedno bacanje za 80-74 u zadnjoj minuti s tim da je drugo promašio,valorizacija 3.Sada zaključite sami koliku su njegovi koševi imalu težinu i koliko je važnu ulogu odigrao da bi bio u naslovu.Sve u svemu jad i bijeda od novinara koji na ovakav način želi napraviti heroja od nekoga koji je odigrao sasvim prosječnu utakmicu,a s obzirom da je to Šarić čak i lošu utakmicu.A utakmica se sigurno ne dobija u prvom poluvremenu,ali ta druga četvrtina i početak treće ju je sigurno debelo usmjerila,a on je u njoj učestvovao sa 4 koša kada je prednost već bila debelo napravljena.
[uredio Šuter - 17. listopada 2014. u 09:15]
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
17. listopada 2014. u 10:13
Duda je očito već posenilio kada je u prve dvije tekme držao Darija na tribini.
Nadam se da je nakon ove tekme i par tableta Ginka došao sebi:)
P.s. nije mu valorizacija bila 3, nego 12, čemu laži @Šuteru?

[uredio pleniglacial - 17. listopada 2014. u 10:16]
Poruka: 227
17. listopada 2014. u 10:19
kiddjason2 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Nemojte pametovati o stvarima koje ne razumijete!!! da bi se igrala akcija za njega mora doseci nivo za to, postati ozbiljna i sigurna napadačka opcija!! Ovo je Euroliga, treba mu vremena a Duda zna sta radi, ili vi pojedinci znate bolje od njega??