Znaš ne igraju klubovi sami od sebe... za klubove igraju igrači, a u većini slučajeva za hrvatske klubove su to igrači rođeni i ponikli u Bosni i Hercegovini. Zato tu priču o bodovima prodaji nekom drugom
Velika šteta za Široki. Ždrijeb im je bio naklonjen, kao nositelja su dobili ekipu svoje snage, pa šteta do to nisu iskoristili. Bili su srlo blizu. Propao im je spektakl s Hannoverom. Od ostalih susreta najveći gubitnici su definitivno Bugari. Izgubiti sva 4 kluba već u 2. kolu je veliki udarac ...
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 551
27. srpnja 2012. u 07:23
Krivo napisano za Olimpiju. Nije ispala na penale nego je Tromso zabio gol za prolaz u 109.minuti produžetka. A valja spomenuti kako se Rosenborg izvukao. Nakon što je Ordabasy iz Kazahstana izjednačio u prvoj utakmici u 93.minuti za 2-2, u jučerašnjoj tekmi povede no Rosenborg izjednači. U 77.minuti Rosenborgu isključen igrač i penal za Ordabasy no nisu ga iskoristili. U 83.minuti drugi igrač Rosenborga isključen. Ordabasy je samo trebao izdržati s tim rezultatom za prolaz, ali Rosenborg zabija u 90.minuti sa dva igrača manje i prolazi dalje.
Buljko
Buljko
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.03.2010.
Poruka: 64
27. srpnja 2012. u 08:41
[QUOTE]Naime gosti su poveli 3:2 i samo ih je jedan pogodak dijelio od produžetaka,

Još jedna glupost. Zvezda je dobila 4:3 u prvoj.
Pristupio: 04.03.2011.
Poruka: 5.155
27. srpnja 2012. u 10:45
pa da je Naftan dobio 4:2 onda bi on valjda prosao??? btw bolje zvijezdi da je sada ispala od ovih amatera nego da nalete na nekog ozbiljnog pa se osramote