Komentari na tekst: Sjajni Ivić i društvo zaustavili hladnu dansku mašinu, Zagreb na uzvrat putuje s +5

1
Pristupio: 27.08.2012.
Poruka: 92
14. ožujka 2015. u 19:54
a jesu ga zasrali na kraju.. prilika za +10 pa pad na +5..al ajde, bit će zanimljiviji uzvrat
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
14. ožujka 2015. u 19:59
moglo je biti uvjerljivije i sami su za to krivi,sa +9 na +5 covjece ucas...neznam bas da ce ovih +5 biti dovoljno za prolaz u paklu Danske,tamo je i jedna Barca uzela samo bod ove sezone,to dovoljno govori...
špilmaher
špilmaher
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.05.2010.
Poruka: 382
14. ožujka 2015. u 20:00
Prosutih +8 tri minute prije kraja koštat će ih prolaza.
Assassin55
Assassin55
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.09.2010.
Poruka: 1.724
14. ožujka 2015. u 20:09
Da... Da je neko prije utakmice ponudil 5 razlike za Zagreb, vejrojatno bi svi potpisali, ali ovak prosuti 3-4 gola prednosti u zadnjih par minuta, ostavlja gorak okus u ustima.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.935
ipak, preko 13.000 gledatelja je ljepa cifra za Arenu. A za ovu (u prosjeku) mladu ekipu uzvrat će biti pravi test karaktera i timskog duha.
Josip321
Josip321
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 746
14. ožujka 2015. u 20:40
Vjerojatno nije samo plus pet za Zagreb. Nego +6. Jer teško da će Zagreb gore dati 17 ili manje golova. Sa 18 golova oni trebaju dobiti +6. Npr. ako Zagreb dadne 18 golova oni moraju dati 24 za prolaz.
volim rukomet!
sportoz
sportoz
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
14. ožujka 2015. u 21:42
Što reći? Fantastičnih 58 minuta, ali bi netko našim sportašima trebao objasniti da utakmica traje dok sudac ili sirena ne označi kraj. Prečesto se našim klubovima i reprezentacijama događaju ovakve stvari. S +9 ili 10 bili bi jednom i pol nogom u četvrtfinalu. Ovako sve je otvoreno. Zadnji napad odrađen baš početnički. U situaciji kad imaš +6 i loptu koju možeš držati do kraja, prvi i osnovni cilj je ne dati je protivniku. Ako se ne stvori čista situacija, šutirati s 10-11 metara 2-3 sekunde prije kraja pa što bude. Onako izgubiti loptu nije čak ni neiskusno nego jednostavno glupo.
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
15. ožujka 2015. u 12:23
odličan rukomet za razliku od kamilice golužine hrvatske! sad se tek vidi kakav je početnik bio i ostao slavko.. zagreb ima šanse u uzvratu, možda i bolje da je 5 razlike nego 10 jer ovak se neće smjet opustiti 60 min, a naše ekipe su poznate po onom lako ćemo..