Komentari na tekst: Slaven Belupo nastavio s pobjedama

Raduje me da se počeo igrati sve bolji i bolji nogomet čestitke Slavenu i Interu.
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2010.
Poruka: 1.265
19. kolovoza 2011. u 23:08
Šteta što nije yankep prije puknuo iz daljine pa da stignemo bar do boda Po izvještaju izgleda da je bila zanimljiva tekma, ne samo zbog golova
Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.268
19. kolovoza 2011. u 23:14
Prvo poluvrijeme za 5, a drugo jedan veliki ? Ko da domaći nisu smjeli napadati. Umjesto lagane pobjede, nemirno do samog kraja. Nadam se da protiv Karlovca bude bolja igra svih 90 minuta, a ne samo 30.
...samo retki nađu retke...
Pristupio: 20.08.2010.
Poruka: 139
20. kolovoza 2011. u 00:14
Kakva lagana pobjeda??? Zbog interovih promašaja u prvom poluvremenu i jalavoj igri u drugom domaćin je došao do pobjede. Nikako zbog bolje igre domaćih
Assassin55
Assassin55
Pristupio: 28.09.2010.
Poruka: 1.724
20. kolovoza 2011. u 00:26
Svaka čast dečkima, najbitnije je da su nova 3 boda tu, ali ipak malo zabrinjava činjenica da su nakon ekspresnih 3:0, stative i još nekoliko dobrih šansi, dobili 2 gola i crveni karton.
Shadowfax
Shadowfax
20. kolovoza 2011. u 09:10
Prvo poluvrijeme je bilo odlično i nije samo Inter promašival prilike, ako si gledal utakmicu. Drugo poluvrijeme katastrofa Slavena, prvi udarac prema vratima tek nakon 25 minuta nastavka. Zatvorili se da čuvaju razliku, pa kaj bude iz kontre, bude. Vojnovićev sprint kod izmjene me oduševil, taj cijelu prošlu sezonu nije toliko presprintal u komadu.

20. kolovoza 2011. u 15:07
Imao je Slaven odlične prilike, to ne mogu poreči. Real i Barca nikad nisu odigrali tak dobro poluvrijeme. Ali lagan pobjeda je moguća samo ako ti je protivnik ne opasan