Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Splićani "ratovali" 40 minuta i sa sobom i s protivnikom, no viroza i Igokea odnijeli pobjedu

1
pikepiletina
Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
12. siječnja 2013. u 21:16
nije bilo dosta šta nam nisu dozvolili odgodu od 24 sata, nego su nas ovakve polubolesne i pokrali! odnos ABA lige prema Splitu je sramotan. preokret u drugoj četvrtini je djelo sudačke trojke. Jorović je po učinku večeras bio tek četvrti igrač Igokee.
Pristupio: 23.10.2012.
Poruka: 7
12. siječnja 2013. u 21:29
suci cijele sezone kradu splita. protiv cedevite najviše. slovenski suci su najgori na planeti. sramota je da ovaj javor uopće sudi, a kamoli da bude glavni sudac. pošalju nam i onog srbina katastrofa. jedino je sutkinja juras ok bila. a da nama sude dva srpska suca protiv srba, dva zagrebačka suca protiv tima iz zg to je već lakrdija. nek se zbroji i koliko je puta onaj radović ove sezone sudija, a veze nema sudit... al bez obzira na sve danas smo bili tragedija...
Pristupio: 12.04.2011.
Poruka: 184
12. siječnja 2013. u 21:52
Neznan šta je bilo gore, igra ili suđenje...
Kraljević danas dobar, ali bez prvenstveno Mimice i ostalih nije išlo
Pristupio: 21.03.2010.
Poruka: 522
12. siječnja 2013. u 22:24
Nisam moga večeras doć na Gripe pogledat utakmicu, ali mi je čak i drago jer ne bi volia bit u istom prostoru sa onim primitivcem i seljačinom koja se odaziva na ime Milorad Dodik.
Žutima svaka čast.
Pristupio: 12.01.2013.
Poruka: 70
12. siječnja 2013. u 22:45
dosada u splitu najbolji gostujući klub..ekipa igra disciplinirano,taktički zrelo bez pojedinca koji iskače...trener odličan,ekipa stvarno dobro posložena...našima svaka čast..ali mimice nema nigdje već 3-4 utakmice,vujo umoran od svega ali iskustvo i godine čine svoje, kruška Ok, kraljević večeras odličan od blokada do skoka i pomoći u obrani sa par grešaka, sobin nigdi, vukušić osim trce ništa...možda sve to zbog bolest!!??A suci klasika...jase dobra, javor ajme aoni treći jad jadni 8čak gori od hercega u najboljim danima), ali nisu krivi za rezultat.....bit će bolje glavu goriii...
Pristupio: 26.03.2012.