Komentari na tekst: Split na krilima nezaustavljivog Rebića nadigrao Zagreb

Mali dioničar
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 9.067
09. ožujka 2013. u 17:31
odlično! šteta za pobjedu lokomotive, ali i njih će se skinuti s treće pozicije!
[uredio cameosis - 09. ožujka 2013. u 17:31]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Poruka: 856
09. ožujka 2013. u 17:47
Vi purgeri ćete stavljati minuse na komentare iz druge lige!!
Pristupio: 09.08.2011.
Poruka: 72
09. ožujka 2013. u 19:23
Ćiro izgleda zadovoljan pokazanim.Gube a nikog ne mijenja.Čudna taktika.
Pristupio: 08.05.2010.
Poruka: 1.042
09. ožujka 2013. u 20:04
Kaj se događa s Vojtušom? Mislim, nije valjda toliko loš da nemre u prvih 11... Inače, nije ovo tragedija kak izgleda... Treba doma dobivati, a ovo vani ak nekaj čvaknemo - super. Mene više brine to da protiv nas uvijek netko odigra utakmicu života... Evo ovaj Rebić - 2 gola i 2 asista!
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 101
09. ožujka 2013. u 22:10
Vulić mijenja 3 igrača kako održao snagu, pritisak i trku momčadi do 90'. Čiro ne mijenja nikoga iako mu pola igrača nema snage za više od 60-70 minuta. Nije mijenjao niti protiv Zadra (samo jedna zamjena) kada je zadnjih 15' minuta trebalo snage i barem "ukrasti" koju minutu. Čudna taktika?! A još čudnije je da mu svi igrači na klupi sjede i u 60 minuti pa kada zatreba zamjenu ulazi mu nezagrijani igrač (kao protiv Zadra). Ili čudna taktika ili "deda" drema na klupi?
ronny1987
ronny1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.09.2010.
Poruka: 2.283
10. ožujka 2013. u 00:27
stvarno neznam u čemu je problem sa vojtušem... kada god je igrao (a toga nije bilo puno) bio je među najboljima na terenu... da se njega forsiralo kolko se forsira malog medića siguran sam da bi do sada imao golova najmanje ko i abdurahimi...
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 160
10. ožujka 2013. u 15:25
Da, zbilja mi nije jasna Ćirina taktika. Pogotovo nakon Zaprešića di je potpuno pogodio sa izmjenama.