Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Štimac: "Dva su glavna uzroka poraza - nismo bili čvrsti i igrali smo presporo"

litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
08. lipnja 2013. u 08:48
Nije mi samo jasno, po kojim kriterijima je Perišić bio u ekipi. Niti igra u klubu, niti je u formi, niti traži novi klub.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Pristupio: 03.12.2007.
Poruka: 154
08. lipnja 2013. u 10:24
:Dva su glavna uzroka poraza: Igor i Štimac. Ovako loše trenerski pripremljenu i vođenu utakmicu Hrvatska do sada nije odigrala u svojoj povijesti. Čim sam vidio srce momčadi Sammir-Kovačić, znao sam da do pobjede možemo samo uz puno sreće. Kovačić ne može zadnjeg veznog, a Sammir ne može ništa na ovoj natjecateljskoj razini. Ostaviti Sammira u drugom poluvremenu nakon onakvog prvog može samo tvrdoglavi neznalica. Samo da je njega zamijenio, mi bismo možda čak i do pobjede. A tek još panično trpanje napadača i posebno ulazak Kalinića umjesto Jelavića. Ma jednostavno neshvatljivo.
Mihalj
Mihalj
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
08. lipnja 2013. u 10:59
briljantna analiza. glavni uzroci poraza su to kaj smo primili jedan i nismo zabili nijedan pogodak..
Bit ćeš opet Dinamo
Pristupio: 23.07.2011.
Poruka: 426
08. lipnja 2013. u 11:00
izgubili smo zbog schife, perišića, sammira i opuštenosti. trebao je vida početi umjesto schife, vukojević kao zadnji vezni i kovačić više prema naprijed, a perišić neije smio početi od 1. minute ako nije sto posto spreman. no glavu gore ništa nije gotovo, ideo dobiti srbe i belgijce pa se nadati kiksu belgijaca u zadnjem kolu. ako ne imamo dodatne kvalifikacije u kojima ćemo sigurno biti nositelji i uz pravi pristup idemo u brazil. SRETNO DEČKI!
partwish031
partwish031
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.10.2012.
Poruka: 340
08. lipnja 2013. u 11:03
"Dragi" moj izborniče razloge loše igre više manje svi znam i vidimo i ima ih više... Pravo pitanje je što planiraš poduzeti po tom pitanju?
Pristupio: 25.09.2012.
Poruka: 268
08. lipnja 2013. u 11:24
Jučer se vidilo (i ne samo jučer kad je reprezentacija u pitanju) koliko je Mandžukić napuhan igrač. Spor, tehnika nikakva... kad ste zadnji put vidili njega da daje gol izvan šesnaesterca? Lako je davati golove di samo staviš nogu a Ribery i Robben ti sve serviraju na pladnju.
Vidi cijeli citat

bome kako to ovi u bayernu ne vide i guraju ga u prvu postavu. a tako je loš. ajd ne piši bezveze. nije ekstra klasa ali je dobar napadač, on je najmanje krivac za poraz jučer
Mihalj
Mihalj
hajdukovac the best je napisao/la:

Schifo je bio dobar. ostalo stoji. iskreno sumnjam da ćemo dobit belgiju doma osobito s ovakom igru a i protiv srba će bit gadno, htjet će nam se osvetit.
Pristupio: 09.12.2011.
Poruka: 139
08. lipnja 2013. u 11:50

Ma sto pricas ti ? Mandzukic je odlican igrac, a ponajprije borben ! Prizajemo nema nikakvu tehniku, no on je napadacki igrac, puno trci, bori se, od njega se nikad nije trazilo da uzme loptu na 30 metara prode 3-4 igraca i da pogodi desne raslje, on je igrac od kojeg se trazi da se zalijepi na stopera protivnicke momcadi ( kada smo mi u napadu, barem je tako bilo protiv skotske) da primiri loptu ili da da povratnu, i to super pomaze momcadi koja zna, al jucer nije nisa polazilo za nogom, pa nemas sto Mandzu vrijedat... gledo sam samo 1. poluvrijeme al to mi je bilo dosta da znam ko su dva najborbenija igraca u momcadi, Olic i Mandzo!