Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Štimac: "Možemo biti zadovoljni ishodom, igrali smo s jako kvalitetnim protivnikom"

Pristupio: 19.09.2013.
Poruka: 102
11. listopada 2013. u 23:39
Utakmica je pocela u vrlo losem ozracju tj.zvizducim za vrijeme minute sutnje pokojnome V.Markovicu sto je plod stoke u ljudskome ruhu.
Balkanska bagra nema postovanja prema smrti , gnjusno i odvratno.
Utakmica je jedino i mogla tako zavrsiti kada je toliko negative u zraku.
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
11. listopada 2013. u 23:55
Možeš eksperimentirati s jednim igračem, ali ne s njih pet. Otprilike, jedanaestorica koja je završila, trebala je početi utakmicu. Kovačić je defanzivno neodgovoran i nema što tražiti na zdanjem veznom.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Pristupio: 01.08.2009.
Poruka: 77
12. listopada 2013. u 00:15
Stimac-Mamic Pty. Ltd. SVE STO HODA MOZE DA SE PRODA Licencirana kompanija za prodaju igraca ,"
12. listopada 2013. u 02:48
Stimac di je sad onaj okomiti nogomet o kojem si pricao kao komentator? samo si baljezgao "okomito,okomito,komito..." nije bas takl jednostavno? pogotovo ne tebi,neinteligentnom...
Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 1.187
12. listopada 2013. u 03:15
sramota!!
Poruka: 72
12. listopada 2013. u 03:19
"Ja prije svega moram čestitati igračima, jer otići na poluvrijeme s 0:2..." jel on stvarno ima toliko obraza... Jel moguće da mi je toliko mučno od njegovih izjava...
Poruka: 72
12. listopada 2013. u 03:23
neću više ništa komentirati do zadnje MOGUĆE utakmice u ovom cijelom ciklusu...
iadera
iadera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 2.755
12. listopada 2013. u 07:17

Štimac, odlazi da te više ne gledamo! Kupi sebe i svoju mafiju zajedno sa idiotom Šukerom! Sramotite hrvatski ponos!

Pristupio: 12.10.2013.