Komentari na tekst: Svi se digli u drugom dijelu, a Mandžukić ostvario san i zabio Buffonu

Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 489
14. lipnja 2012. u 22:56
Rijetko tko spominje Vukojevića, a čovjek je stvarno oduzeo jako puno lopti i morao pokrivati jako veliki prostor u oba poluvremena. Pacak je to primijetio, mislim da bi već u prvom poluvremenu utakmica bila riješena. Iako je jasno da ga mnogo ljudi rijetko primijeti zbog takve uloge.
14. lipnja 2012. u 23:50
pa šta vi očekujete od modića?!?da on prođe 3-4 igrača i sam da gol?!pa on je igrač koji vodi igru, i koji diže našu igru na veću dimenziju..pa kome da on da danas loptu na stranu?! šta mislite da su talijani modrića prepustili slučaju i pustili ga da igra??? pa raelano je bilo da modrić nemože sam nametnut svoj(naš)ritam protiv takve italije...jer prvo poluvrijeme je bilo modrić i vukojević VS pirlo, motta i marchisio
pa šta je pirlo napravio 1.pol..tek 2.-3 dobre lopte, i gol iz faula?!znači njegov učinak u igri nije bio bog zna što veliko, jer mu uvijek neko bio za petama..šta i on nije onda neki igrač?!

i da..kod izjednačujučeg gola, je modrić preneso loptu na stranu do strinića..e to se od njega očekuje
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 2.452
15. lipnja 2012. u 00:47
Da ne znam rezultat, iz ovih ocjena zaključio bih da smo dobili sa 5:0. I da, riga mi se od ovih popularnih fraza tipa da Modrić daje dimenziju više igri a to vide samo geniji nogometa (valjda kao Kruno Jurčić)! Ne daj bože da nekome padne na pamet od njega očekivati neku asistenciju, dobar udarac ili ne daj bože gol. A ova ostavio srce na terenu, ostavimo literarnim dosezima predškolskog uzrasta.
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
15. lipnja 2012. u 02:36
Pletikosa je po meni danas pokazao zašto je daleko najbolji hrvatski golman. One obrane Marchisiu su bile nešto prebolesno! Strinić i Srna su danas igrali isto vrhunski! Rakitić, Modrić i Perišić su bili ok, ali nadam se da će protiv Španjolske pokazat još više. Mandžo je jednostavno naš heroj i točka.
Pristupio: 02.05.2010.
Poruka: 387
15. lipnja 2012. u 04:00
Zao mi je samo sto pred kraj tekme, kad je Eduardo vodio kontra napad 3 na 3...kad su mu utrcali (mislim pranjici kranjcar da su bili) u njega, umjesto da su se rasirili....mozda smo mogli i zabit ali etooo steta
Pristupio: 16.05.2010.
Poruka: 569
15. lipnja 2012. u 08:50
Modrić je bio daleko naš najbolji igrač uz M.M.
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
15. lipnja 2012. u 09:26
katastrofalnih prvih 60 minuta, a u zadnjih 30 minuta su 'princezice' konačno počele trčati i boriti se. da su tako igrali od prve minute, mogli smo i pobijediti.
ovako smo opet po n-ti put ispali pravi balkanci. zato nikada i nećemo ostvariti pravi rezultat.
bilića isto ne razumijem...uvodi dudu-a u zadnjih 5 minuta, wtf?! pa on je naš najbolji razigravač i egzekutor! modrić je za njega goli k...c, kad je u pitanju baratanje loptom i razigravanje! trebao je na poluvremenu izvaditi onog panja vukojevića ili čak i modrića i uvesti dudua.
[uredio pleniglacial - 15. lipnja 2012. u 09:29]
Pristupio: 15.06.2012.