Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Švicarska pogotkom u posljednjoj minuti do vrijedna tri boda

1
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 197
15. lipnja 2014. u 20:09
onog behramija bi izvukao bez zamjene još na poluvremenu, frajer je podijelio lopti ekvadorcima koliko njihova vlastita veza zajedno, a da ne spominjem radijus kretanja po onom krugu na centru i onda riješi utakmicu na kraju s onim uklizivanjem i postane junak, što ti je nogomet
cameosis
cameosis
Mali dioničar
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 9.067
15. lipnja 2014. u 20:51
na ovom sp-u je glavna lekcija da nije dobro dati prvi gol, ako ne dodas jos jedan-dva zgoditka ... od do sada devet utakmica, pet njih su preokrenute!
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Pristupio: 16.02.2010.
Poruka: 420
15. lipnja 2014. u 22:10
sudac jednu katastrofa gresku jedan dobar potez. igrac koji je propustio loptu nije imao nikakav kontakt s njom, ali je sudjelovao u igri pa se sudija zbunio. http://www.businessinsider.com/offside-call-cost-switzerland-a-goal-2014-6 ono sto je sudac dobro napravio jeto sto je pustio prednost kod drugog gola, krenuo je sudit faul, al se brzo predomislio.
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
I isto tako ne valja dobiti penal za 1:0, zabili Španjolci, pa su popili 5 komada, zabio Urugvaj, pa poslije primili 3 gola, ako Bog da i Francuzi će :D
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 376
15. lipnja 2014. u 23:33
nisam gledao baš cijelu utakmicu, ali ono što sam gledao vidio sam zanimljivu utakmicu. I ne razumijem zašto igrači "siluju" loptu. Evo primjer igrač Ekvadora mjesto da puca on ide komplicirati gubi loptu i Švicarci daju gol. trebao je opucati odmah , a ne komplicirati
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 551
16. lipnja 2014. u 11:45
Nisam nigdje vidio pobjednosni gol u ravnini, ali u onoj snimci kada se prikaže iz ptičje perspektive, čini se da je Seferović u zaleđu. No dobro, zaleđe nije bilo u 70.minuti pa dođe na isto.