Komentari na tekst: Tmurni Dinamov kraj: Lyon sedam, Gomis četiri

Pristupio: 15.04.2011.
Poruka: 61
07. prosinca 2011. u 22:39
bitno da je Dinamo u rangu s Ajaxom,Lyonom..i da je realno očekivat 3.mjesto u skupini jer smo bolji od Ajaxa,a s Lyonom se može igrati.
Pristupio: 25.01.2011.
Poruka: 303
07. prosinca 2011. u 22:42
problem je sta je dinamo napadao na gol na juznu tribinu u prvom poluvremenu..
Pristupio: 16.05.2010.
Poruka: 569
vrijeme od zadnjeg gola do posljednjeg zvižduka vrhunac muke svakog navijača Dinama..strašno.
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.009
07. prosinca 2011. u 22:47
Nakon što je od Reala primio 3 komada u 7-8 minuta Dinamo je sada dokazao da u još kraćem roku može progutati istu porciju - u samo 5 minuta, to je rekord nad rekordima, kao da se igrao rukomet. Jedina je šteta što su sa ovom katastrofom zajebali Ajax koji je bio u odličnoj situaciji za prolazak. Bravo Dinamo, dokazao si da u jednom poluvremenu možeš progutati i 10 komada ako to protivnik hoće.
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 14
Zasto se Jurcic nije izgrlio sa trenerom Lyona za još jednu antologijsku fotku? Možda ce se grliti sa Zdrvkecom!
Pristupio: 15.11.2011.
Poruka: 242
Nemam komentara...
Pristupio: 30.04.2010.
Poruka: 662
Nadam se da će im UEFA opalit strašnu kaznu zbog ove namištene utakmice......sramota
Pristupio: 18.06.2011.