Komentari na tekst: Tudor: "Uvjeren sam da smo u dvije utakmice mi igrali bolje, ali dalje ide onaj koji daje golove"

Pristupio: 25.08.2011.
Poruka: 349
09. kolovoza 2013. u 09:15
Tudor se očito našikao ludih gljiva jer ja neznam koje je on dvije utakmice gledao... na Poljudu se možda čak i može izvlačiti na sreću al ovo u Gruziji je bilo sramotno... ako u 180 minuta nemožeš zabiti gol a primiš 2 onda nisi bolji da ga j...š
Pristupio: 23.05.2010.
Poruka: 110
09. kolovoza 2013. u 09:16
koja glupa izjava,,bili smo bolji al nismo zabili,,pa u nogometu je bolji onaj koji zabije više golova Tudore,,prisjeti se
Marsonia
Marsonia
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 697
09. kolovoza 2013. u 09:17
Kakve nebulozne izjave...lošija ekipa prošla dalje. Iako nisu zabili gol u 180 minuta, valjda su trebali nekako proći. E moj Tušo...
Brod na Savi Marsu slavi!LEGIJA-89-SB
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.544
09. kolovoza 2013. u 09:19
A gle, ne želim vrijeđati ali tipično za mentalitet gdje ekipa misli da su u svemu najbolji na svijetu i da je svaki poraz posljedica globalne urote. Ovo je još i umjerena izjava kakve su se znale davati.

I Čačić je nakon 0:3 od Rijeke na Kantridi prošle sezone cvilio kako nikada nije vidio da momčad toliko dominira a uvjerljivo izgubi. Kakva dominacija čovječe, jel na semaforu pisalo 3:0? E pa onda? Nebitno jeli Rijeka dala 3 gola iz 4 šanse a Dinamo nijedan iz 10, broji se samo rezultat.
09. kolovoza 2013. u 09:22
Što se to dila u gori zelenoj da na ovaj način utjeće na izjave???!
Ovaj je zaboravio da prosječno hrvatsko kućanstvo posjetuje bar dva-tri TV-a, na kojima je igra dotičnog tima dijametralno suprotna od njegovih izjava.
Pristupio: 30.04.2013.
Poruka: 7
09. kolovoza 2013. u 09:27
Bolji su bili samo u njegovoj glavi, Dila se pokazala daleko takticki i tehnicki boljom ekipom od Hajduka i zasluzeno su prosli dalje!
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 349
09. kolovoza 2013. u 10:46
Ovakvim izjavama Tudor će izgubit sve simpatije koje je pokupio nakon nekoliko solidnih partija njegove ekipe. A i zbog besmislenog sastava, čemu Bencun i Bradarić od prve minute, zašto je Mujan stalno na klupi, a jedini je igrač uz Kouassija koji može višak stvorit, što Andrijašević radi na klupi i dokad će se čekati Maglicu i Sušića da proigraju, a svima je jasno da nemajmu kvalitetu. Koja je Caktašovas pozicija? I na kraju, Avdija na desnom beku, za ubit se
Pristupio: 07.05.2011.
Poruka: 205
09. kolovoza 2013. u 11:02
Tudore *ebem tebe i tvoje izjave  Jedva si čeka ispast iz Europe kako ne bi morali putovat i igrat 2 utakmice tjedno!!
Tebi je važniji neki us*ani Superkup od jedinog natjecanja di možeš dobit kakvu-takvu lovu, koje Vam evidentno fali jer je završila u krivim džepovima?!? Ukupno bolji? Bolji ste bili u Splitu ali nebi dali gol ni da se igralo do danas.. A u Tbilisiju su Vas pregazili, ubili u pojam.. 20 ak minuta Vam puste balun i zatvore sve prilaze i onda kontra i - mrtva šansa.. Ekipa ti nije znala di im je glava.. Lovite rezultat i imate jednu prečku i jedan dobar slobodnjak u 90.min dok protivnik koji brani prednost ima osim gola još i 4-5 mrtvih šansi!! Ovoliko nemoći neznanja i frustracija nisam vidio još od Žiline i Kalinićeve famozne taktike 4-6-0! Kad nema Kouassija, nema ko dat gol..
Pristupio: 20.04.2005.
Poruka: 7.318
09. kolovoza 2013. u 11:49