Komentari na tekst: Ukić: "Europsko prvenstvo me potrošilo kao cijela sezona"

Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
23. rujna 2013. u 13:02
Svaka čast Roku što se svaki put odazove bez preseravanja. U današnje vrijeme se i to mora cijeniti. No što reći o njegovoj igri na ovom prvenstvu?! Obrambeno ajde da kažemo korektan, u nekim utakmicama čak i jako dobar, međutim napadački - mrak! Bazen mu je premali, a o izgubljenim loptama bolje i ne pričat. Petica za trud i zalaganje, ali, što bi Cvik rekao, malo bi trebao popraviti formu.
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
23. rujna 2013. u 13:05
dodatno ga je potrošilo natezanje s cvitkovićen
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 195
Svatko tko misli malo o sebi želi se popraviti. Ako dobiješ dva u školi, učiš za bolje, osim ako te boli ona stvar.
Mislim da Roka ne bi trebala boljeti ona stvar, te bi se trebao posvetiti treningu šutiranja .
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
23. rujna 2013. u 13:25
sportoz je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Sportoz... odi si pročitaj statistiku prije nego zakljukučuješ. 15 izgubljenih lopti u 11 utakmica je za playa ludilo. Šut za 2 korektan (to su većinom ulazi pod koš) a za tri jako loš. Obrana puno više nego korektna. Minutaža ogromna-iscrpljujuća. Slažem se .... petica za trud i zalaganje i domoljublje. Jel Cvik Cvitković Slavko ?? Vreme je da prestaneš slušat tog čovjeka. Taj blage veze nema.... Ukiću bravo !!! I sljedeći put pošalji Slavka u ono mjesto i u ime moje i moje ekipe. Lik je sramota za ovaj preljepi sport.
anetisi
anetisi
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 4.478
23. rujna 2013. u 13:35
ja ne kužim koji su k svi nabrijani na cvitkovića i skansija?po meni, svaka riječ im je bila na mjestu šta se tiča komentiranja igrača..a i to je svatko, tko je gledao naše utakmice na EP-u, mogao i sam zaključiti..
ukić carini loptu ko carinici češke paštete, izigrava šutera, što on nije, a što i pokazuje statistika za 3(19%), a da ne govorimo o slobodnim bacanjima, koja su za jednog playa, kojem bi to trebala biti dobra strana, jer ipak je na njima napravljena večina faulova, bijedna..

Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 1.077
23. rujna 2013. u 14:07
cijenim ukićevu želju i trud, ali ono što je on pokazao na prvenstvu je vrlo loše. čovjek je play maker, mislim da je na cijelom prvenstvu organizirao 3 smislene akcije, njegova igra je davljenje lopte, zabijanje u nemoguće situacije ili dodavanje prvom do sebe nakon što je potrošio 15-20 sekndi napada. u obrani me također nije dojmio, praktički ga je probijao tko je htio. ako ćemo realno draper je za klasu bolji play od njega. osobno više ga ne bi zvao u reprezentaciju, moramo imati pravoga playa koji je u stanju organizirati napad, on to očito nije, a ukić kao 2 je smješna opcija, čovjek jednostavno nema šut.

Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
23. rujna 2013. u 14:11
i mene je tvoja igra 'potrošila' roko...potrošila mi živce!
svaka čast na trudu i odazivu na reprezentativne akcije ali uzmi pauzu 2-3 godine-molim te.
ti nisi play, shvati to jednom zauvijek!

p.s. @kiddjasnon....molim te...statistika mu je (osim izgubljenih lopti) OČAJNA! koliki su mu postotci za 1, 2 i 3? svi su ispodprosječni, a za 3 čak i katastrofalno loš.
koje smislene akcije je on organizirao u tih 30 minuta na terenu? u 11 tekmi, možda sveukupno 15 akcija!
obranu je igrao dobru i vrlo dobru i to je jedini segment u njegovoj igri na koji nemam zamjerku. ali to nije dovolnjno da bismo rekli da je ispunio očekivanja!
[uredio pleniglacial - 23. rujna 2013. u 14:22]
Pristupio: 08.09.2013.
Poruka: 51
23. rujna 2013. u 14:46
@Kiddjason2 Slazem s tobo vise nego korektno, u obrambenom smislu je se trosio nemilice i s Bogdanovicem podjelio Tomasovu minutazu, ako ga trebam ocijeniti po meni je na prvenstvu bio vise nego dobar
Josippo
Josippo
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 388
NBAu igraju sedam mjeseci u ritmu, svaka 2-3 utakmica, jos im traju 48 minuta i putuju po 3-4 tisuća km na utakmicu. Treniraj kondiciju ako ti je previše, to ti je posao. Mrzim kad se sportaši tuže na umor etc...
23. rujna 2013. u 14:51
Josippo je napisao/la:

Potpisujem od prve do zadnje riječi!
Jebote, uvijek su naši sportaši umorni! Kao da igramo duplo više utakmica na prvenstvima od naših protivnika!
I tako je u svakom sportu, osim rukometu! I nogometaši kukaju i košarkaši i vaterpolisti....uvijek je neki umor.
Možda zato što ne žive sportski i što ne shvaćaju da u 21.stoljeću ako nisi vrhunski fizički pripremljen ne možeš očekviati vrhunski rezultat?!

Pa nije Dražen bio Dražen zbog talenta, nego zbog KRVAVOG RADA!!

Za sve koji pokušavaju opravdati ukića i bilo koga drugoga....gospodo...pogledajte tonya parkera!!