Komentari na tekst: Ukrajina iznenadila Srbiju i vratila se u četvrtfinalni vlak

Pristupio: 09.08.2011.
Poruka: 136
13. rujna 2013. u 20:05
Ova kosarka ni za kurca nije...spanjolci pobjede nas,slovenci spanjolce,mi slovence,finci grke.pa ti isti grci dobju spanjolce...latvija razbje ukrajinu,zatim ta ista ukrajina dobje srbiju,koja je dobila latvija..kakva sprdnja!
13. rujna 2013. u 20:19
bilo bi i 20 razlike da suci nisu navlacili za srbe....fakat zasluzena pobjeda Ukrajne...PG im je drugo poluvrijeme odigrao mastralno
Poruka: 230
13. rujna 2013. u 20:38
kako bi rado potpisao ukrajnu u 1/4 finalu. puno radije nego latviju. ako budemo pri vrhu skpine naravno
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 3.065
13. rujna 2013. u 20:49
mala truba je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Izgleda da smo gledali razlicite utakmice. Mogao bi da navedes situacije gde su osteceni, a ja cu samo da ti kazem ispod kosa Markovic kad je pao na pod, to mi eto prvo pada na pamet. Njihov plej odigrao vrhunski, neke odbijanke su im u ruke pare. Sve u svemu igrali smo bezidejno, bice bolje...
Pristupio: 13.01.2013.
Poruka: 2.411
13. rujna 2013. u 21:06
Čakam izjavu Ivkovića. Prije utakmice je svašta pričao o svojoj ekipi. Uglavnom nije bio zadovoljan. Ekipa mu je u 4F ali igra nevalja. Krstić tegli ko remorker i čeka da ga neko iz vanjske linije rastereti. Ja sam vidio par odluka u zadnjh par minuta koje su otišle na stranu Srbije a nisu trebale.
Pristupio: 13.09.2013.
Poruka: 19
13. rujna 2013. u 21:24
Ncaa je za dvije klase po kvaliteti iznad košarke na ovom Eurobasketa.
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 301
13. rujna 2013. u 21:35
ova cura sto komentira na sportskoj tv i nije tako losa ali ima glas toliko iritantan da jednostavno se mora ugasiti ton na tv
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
13. rujna 2013. u 21:37
Bilo bi dobro da malo stišamo euforiju, prvo zato jer kad se ufuramo u ulogu favorita to nikad ne izgleda dobro, a po nekim komentarima vidim da se već priprema ražanj bez zeca, kao da je medalja osigurana time što igramo vrlo dobro, dok drugi osciliraju. Upravo takve nokaut utakmice su nas najčešće bacale u depru, čak i protiv ekipa s kojima smo igrali ravnopravno, možda čak i bolje od njih,ali iz raznoraznih razloga( bilo zbog sudaca, bilo zbog fantastičnog šuterskog dana protivnika) gubili, napamet mi padaju Slovenija, Litva i Španjolska sa zadnja tri prvenstva, zatim 2003. Turska, Grčka, utakmice koje smo "morali" dobiti. Prije samo tjedan dana pribojavali smo se Gruzije i da smo tu utakmicu izgubili vjerujem da bi se vratili doma nakon zadnje utakmice u grupi. Vjerujem da dečki imaju snage za još kvalitetnih partija, ali mene osobno bi zadovoljilo i 5-6.mjesto, da osiguramo SP naredne godine u Španjolskoj, da polako vraćamo kult reprezentacije, jasno je da ne ide sve preko noći i možda bi ipak bilo nerealno očekivati odmah medalju...naši su pokazali da mogu, sad mi trebamo Repeši i igračima pružiti podršku :)