Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Veliko slavlje Zadra u Domu sportova, Cedevita prosipa bodove i u Ligi za prvaka

12
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 218
27. ožujka 2013. u 22:20
katastrofalno suđenje, ali je pravda pobjedila ;)
antitalent91
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2010.
Poruka: 161
27. ožujka 2013. u 22:24
Kapa do poda, napredak se vidi iz dana u dan! Samo strpljivo, možemo mi i do finala. Igraj, Zadreeeeeee !!!! :)
Pristupio: 04.04.2012.
Poruka: 1.000
27. ožujka 2013. u 22:31
Gledatelja 1500, od toga 1000 Zadrana minimalno.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 17.813
27. ožujka 2013. u 22:50
Bravo Zadrani!!!!!!! Veliki pozdrav od Maligana!!!!
[uredio maligan1982 - 27. ožujka 2013. u 22:51]
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)
Vidi cijeli citat

Lijepo da si napisao ovaj post sad cemo barem znat koliko ljudi nije gledalo utakmicu za sada 24.

Ovo pise netko ko ne podnosi Cedevitu i voli Zadar da ne bi bilo, sasvim korektno sudenje uz opasku da se htjelo pokrast Zadar - moglo se i opet ne bi mogli prigovarat jer je u zavrsnici bilo barem 5 situacija koje su mogli sudit u korist Cedevite, a nisu sudili nista.

basketas je napisao/la:

kad već vučeš za jezik, pred kraj zadnje četvrtine i u produžetku su svirani smiješni prekršaji u korist Cedevite, izmišljali se koš- fauli kad praktički nije bilo ni kontakta, smiješan prekrašaj suđen Delašu u produžetku kad je na slobodna bacanja išao mislim Andrić. Onda pred kraj utakmice suđen prekršaj Travisa u napadu koji mislim da nije bio, a to mu je bio 5. prekršaj na utakmici, u prvom poluvremenu također u jednoj situaciji smiješan prekršaj Travisu u čistoj kontri Zadra 3 na 1. A kojih si ti to "barem 5 situacija" pred kraj utakmice našao u kojima se moglo suditi za Cedevitu, a ništa nije suđeno?
[uredio barcelonista65 - 27. ožujka 2013. u 23:49]
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 122
27. ožujka 2013. u 23:48
stvarno cudno kako cedevita gubi... das luksi andricu 450,000 eura i ipak ne pobjedjes svih. :( kako to...

28. ožujka 2013. u 00:13

Kontra tri na jedan, Travis zakasni dat loptu zabije se ko sivonja u obrambenog igraca i to nije faul? Zadnji 5-ti, krene u prodor odlicno ga zatovore skoro koljenom u glavu mlatne Andrica ( ili tko je vec bio tamo), htio je dodat van pa su ga i tu zatvorili pa je isao na kos i cisti faul.

Nesportski Andrica na Travisu smijesan.

Bacanja Cedevita 21, Zadar 20 u faulima 24-24, u produzetku 6-3 za Zadar u bacanjima.

Kad vec vuces za jezik jos jednom ponavljam 100 puta mi je drazi Zadar od Cedevite, ali ova prva recenica zvuci pateticno i jadno i ne znam ti ja sta jos.

Sudenje nije bilo niti domacinsko, a kamoli katastrofalno, a ako je i bila neka pogreska onda je bila jer eto sude ljude i s ovim ne branim nase suce koji su krs nego konkretno pricam za ovu utakmicu.

p.s u zadnjih 10min igre ( zadnjih 5 plus produzetak 5) Cedevita izvela 6 bacanja nema sta more jedno baca, cudo