Komentari na tekst: Video: Barcelona teškom mukom do pobjede nad Espanyolom

1
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 775
29. ožujka 2014. u 18:34
Kod 0:0 čisti penal za Espanyol i karton za glumca Mascherana koji se previjao dok sudac nije otišao a onda mu više nije bilo ništa.Namjerni udarac po licu.Poslije puno promašaja Espanyola ali i Barce i na kraju i sretni penal za Barcu.Teško je ocijeniti je li možda i Neymar igrao rukom.Mora mu se priznati da zna padati mislim da je pao bar desetak puta.
Pristupio: 11.03.2012.
Poruka: 109
29. ožujka 2014. u 18:39
Strašno prvo poluvrijeme, dosta slabije drugo. U prvom dva zicera za Barcu (Messi i Neymar) i jedan za Espanyol (Pizzi). Messi danas ispod svoje razine, kao i sudac. Propustio je dosuditi čisti jedanaesterac za Espanyol u 1. pol. i crveni (drugi žuti) igraču Espanyola u 2. pol. Jako teška i važna pobjeda za Barcelonu jer ovakva teška gostovanja protiv objektivno slabijih momčadi donose ili odnose titule.
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
29. ožujka 2014. u 19:14
niguevara je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Nije bio penal Macherana jer je bilo izvan 16.
A Neymar nije igrao rukom.

Ako imaš oči koje dobro vide vidjet ćeš to.

[uredio El Maestro - 29. ožujka 2014. u 19:15]
Pristupio: 08.05.2010.
Poruka: 1.042
29. ožujka 2014. u 19:21
Imam osjećaj da je svaka Barcina utakmica pod povećalo i da hrpa komentatora jedva čeka sumnjive situacije da bi lamentirali o tome danima... Naravno, kod takvih stvari izostaje objektivnosti, jer u duelu Neymara i onog obrambenog koji je igrao rukom zapravo nitko niti ne gleda obrambenog nego se povećalom traži Neymarov dodir rukom... Slično je i kod drugih situacija... Jednako vrijedi i za Realove utakmice... Ne kužim.
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
29. ožujka 2014. u 19:26
Madridani su ovih dana pricali kako su CR i Bale bili ispod razine zadnje dvije tekme,neznam kako bih onda opisao danasnju partiju Messija i Neymara,boze sacuvaj..Martino bi morao shvatiti da ranije nekad treba mijenjati igrace a ne zadnjih 20 min.jer Cesc je najgori igrac zadnje 3 tekme i morao je ranije uvesti Iniestu,da nekazem kako je danas Mascherano isto bio kriminalan..moglo bi to u utorak bit kaznjeno,obrana Barce je ajme majko..
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 415
29. ožujka 2014. u 20:20
Barceloni očito ne leže ove utakmice u 16:00. Penal za gol je čist. O njemu ne može biti nikakve diskusije.
orangecrush
orangecrush
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2013.
Poruka: 390
29. ožujka 2014. u 20:21
Messi danas nije bio na onoj svemirskoj razini, ali je svakako puno napravio, posebno u prvom poluvremenu gdje je namještao priliku za priliku Neymaru i svaka akcija je išla kroz njega. Realizacija ga nije išla, ali to je ono što ga odvaja od Neymara, Ronalda i Balea...on svejedno diktira utakmicu asistencijama i stvaranjem viška. S druge strane, Neymaru (pa i Baleu) treba još vremena da se uklope u cijelu priču, odrade prave pripreme na ljeto i onda će biti pravi. Neymar uz to mora još fizički ojačati jer i za ovakvu mlaku ligu je fizički ispod svake razine. Mlad je, ima vremena, a i realizacija će doći. Messi je u prvim godinama karijere bio poznat po tome da je sposoban proći nekoliko igrača, ali mu često fali završnica, a na kraju je došlo do toga da se svi čude kad ne zabije iz igre u jednoj utakmici.