Komentari na tekst: Video: Barceloni derbi, ozljeda Messija

Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
19. rujna 2010. u 21:29
Utakmica onako u leru, bez većih prilika. Teško gostovanje Barcelona je može se reći lako prošla. Mlako s obje strane osim pri kraju utakmice kada je barca složila par dobrih sansi, Villa i Messi. Atletico frustriran, non stop se bunili na suce, nemoćni, šteta ozljede Messija. U 93oj.
[uredio RodmanST - 19. rujna 2010. u 21:36]
Pristupio: 26.08.2010.
Poruka: 280
19. rujna 2010. u 21:30
nadam se da nije ništa ozbiljnije s Messijem. stvarno nepotreban oštar start Uljfalušija u 94.minuti
19. rujna 2010. u 21:36
Messi 10 godina u Barceloni, 11. tekma kontra Atletico M. i 11. gol. Pa ozljeda, Sudac je kriv jerbo je pušta nekoliko puta da se ovi razmašu nepotrebnim faulovima.
[uredio RodmanST - 19. rujna 2010. u 21:37]
19. rujna 2010. u 21:38
Desni gležanj, kažu nije fraktura ..
19. rujna 2010. u 21:46
Eno onih 5 golova nikidan i ova dva, sve gotovo iz peterca, maksimalno sa 7-8 metara daljine. To isto nešto govori o stilu igre.
ajme ako se Messi ozlijedi, ovog Ujfalušija triba na robiju
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
19. rujna 2010. u 22:33
preoštra igra od stare atletica cijelu utakmicu a sudac je to dozvoljavao,tj nije štitio igrače, a ako ih sudac ne štiti tko će drugi pa svaki vikend netko slomi nogu!!! do kad ????
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
19. rujna 2010. u 22:40
ma ništa izbiljno, ovako je jedan frend na nogometu pred dva tjedna završio... izgledalo je grozno, nateklo odmah, extremno nateklo... par dana je šepao i za tjedan i pol je već opet igrao... a kamoli messi uz sve ove doktore i tretmane...

al opet tko zna.... nisam gledao utakmicu, al ne treba sad galamu na ujfalušija...jbg događa se, nije bio nekakav krvnički start u stilu taylora... dogodi se....

Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 1.145
19. rujna 2010. u 22:45
Ma događa se, ali bila je 94ta minuta. Svejedno su izgubili, onda nema smisla ovakav start. U krajnjem slučaju mogao ga je povući za majcu, žuti, i nikom ništa.