Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Bayern s desetoricom darovao pobjedu Cityju, hat-trick Aguera

1
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
25. studenog 2014. u 23:05
a cudne tekme Cityja,i cudnih golova,rekao sam davno da je ovaj Boateng skupa sa Danteom u obrani teska trupina...bit ce to pravi pakao u Rimu za prolaz dalje..
Pristupio: 03.04.2013.
Poruka: 495
25. studenog 2014. u 23:12
Bayern darovao pobjedu Cityu svojom neozbiljnom igrom. Iako im ova utakmica nije ništa značila, ovako olako i pomalo potcjenjivački se ne smije ući ni protiv slabijeg protivnika nego što je City i to im se na kraju vratilo kroz poraz. I onda na kraju dolazimo do statistike koja kaže da su u ove dvije sezone City i Bayern odigrali 4 utakmice s omjerom 2-2. Statistika je čudo! Iako u odigranih 360 minuta City kombinirano nije spojio 30-tak minuta u kojima je bio bolji, statistički su to dvije izjednačene momčadi. Ali za onoga tko je pogledao sve 4 utakmice razlika u klasi je očita i debelo na stranu jedne momčadi.
Pristupio: 31.12.2012.
Poruka: 211
26. studenog 2014. u 00:02
contagious17.3 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Ne bih uopće rekao da je Bayern ušao olako i ptcjenjivački u tekmu. To dokazuje i odlična igra nakon Benatijinog crvenog u kojem se uspjeva okrenuti rezultat do kraja prvog dijela. Drugo poluvrijeme je bilo nešto lošije, a zadnjih 10k minuta valjda najlošije što je Bayern odigrao u zadnjih 3 mjeseca, no svejedno ne bih igru nazvao neozbiljnom
Pristupio: 04.12.2012.
Poruka: 1.885
26. studenog 2014. u 01:01
Neki pišu da je namještena tekma.Neam pojma.Drago mi zbog Aguera.
Pristupio: 19.03.2012.