Komentari na tekst: Video: Benkov slobodnjak dovoljan za Rijekino slavlje, Medić propustio Zagrebovo poravnanje

mogli ste stavit još stariju sliku :D
Pristupio: 25.01.2012.
Poruka: 803
03. studenog 2012. u 17:29
slabašan i gotovo negledljiv nogomet , ali tri boda su tu .žalosna liga kad smo s ovakvom igrom drugi , no ... . najljepši trenutak na utakmici je pljesak Štroku u 81.min.
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 101
03. studenog 2012. u 17:32
"Sjajna šansa za goste - Vojtuš je prošao po desnoj strani, vratio u sredinu, a Lovro Medić je s pet metara pucao nedovoljno dobro. Robert Lisjak je to obranio, a da je Medić uputio kvalitetniji udarac..".....NE BI SE ZVAO LOVRO MEDIĆ
[uredio crodark - 03. studenog 2012. u 17:34]
Pristupio: 09.06.2012.
Poruka: 405
03. studenog 2012. u 17:33
nogomet loš, gotovo katastrofalan, tri boda su tu, ali sa ovim Scorinim ziheraštvom (bunker cijelo drugo poluvrijeme) ne znam kamo će Rijeka naprijed
03. studenog 2012. u 18:17
Šta oćete reći da Rijeka nije zaslužila pobjedu?Pa Zagreb nije pošteno prešao centar do kraja utakmice.Slažem se da utakmica nije bila nešto ali isto tako kad Dinamo pobjedi nekog 1:0 onda je to zasluženo.Neka samo ntako igramo do kraja a da pobjedjujemo.Forza Fiume
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 42
03. studenog 2012. u 18:22
Kakvo čudo....Medić je promašio,a novi trener ga se ne usudi mjenjati.
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 160
03. studenog 2012. u 18:31
"Od gostujućih prijetnji, prva se dogodila u 55. minuti". Mislim da ovo sve dovoljno govori o utakmici. Ako momčad prvu priliku ima tek u 10 min drugog poluvremena, nismo više ni zaslužili. A sina fudbalera neću ni komentirati. Istu stvar je napravio i protiv Lokomotive.
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
03. studenog 2012. u 19:01
Medić junior je na oku Atl. Madrida kad ode Falcao on je zamjena za 70-ak golova po sezoni.
Pristupio: 09.09.2010.
Poruka: 624
03. studenog 2012. u 19:31
Tvrda utakmica! Treba biti iskren i reći,...bod/ovi su mogli otići na obje strane. Nadam se da će se "Zagreb" kao jedini pravi klub iz Zagreba (a da nije anomalija) ostati u 1HNL. Samo hrabro!!!