Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Blažević u nadoknadi obranio jedanaesterac i spasio Hajduk poraza u Zaprešiću

crovitlaci
crovitlaci
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 3.319
15. rujna 2012. u 20:04
Loše ... Četvrta utakmica zaredom bez pobjede. Valjda se na početku sezone ispuhali.
Lukša, Niko, Mislave - vrime je!
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
15. rujna 2012. u 20:06
Ne kužim zašto su se toliko pjenili na penal pa Jozinović je pomeo Gorgijeva, stvarno glup start trebao je vidjet da Gorgijev ne može do lopte a i nije bila neka pozicija za paniku.
Pristupio: 08.03.2012.
Poruka: 4.364
čestitke hajduku, bod na teškom gostovanju.
Pristupio: 14.09.2012.
Poruka: 55
15. rujna 2012. u 20:09
kaže meni dobar jaran, igraj svako kolo kad hajduk igra da će penal da bude, ja govorim ajde bolan ne pričaj, kad ono vidim penal, i zovem ge jel igro i kaže on da nije :(
Poruka: 160
Treba biti realan i reci da Hajduk nema momcad za prvaka(trenutno). Ali to su sve mladi momci ,toplo-hladno odigrane utakmice su normalna pojava i treba im dati vremena i podrske.Protiv milanskog intera su pokazali kakav potencijal imaju. Neki navijaci su nakon odlicnog otvaranja sezone poceli spominjati borbu za naslov. To je jednostavno jos uvijek nemoguce.
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
15. rujna 2012. u 20:10
Sramota opet u prvom smo tribali vodit barem 3-0 ali naši mogu falit 10 zicera. Jučer sam pisao na portalu da će danas glupača Maloča zabit autogol i uspio je.
15. rujna 2012. u 20:13
treba biti realan i reći da hajduk ima momčad koja nije ništa bolja od osijekove, s tim da je osijekova uigranija i vođena boljim trenerom. ako je osijekova realnost sredina tablice, ne vidim otkud hajdukovcima iluzije da bi se trebali i mogli boriti za nešto više.
15. rujna 2012. u 20:15
godzilla1 je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Nemamo za naslov jer nemamo penal po utakmici nego više manje obrnuto. U zadnja 4 kola smo uzeli 2  boda uz očajnu igru di nas u drugom poluvremenu nema. Ovdje je jedino valjalo prvo poluvrijeme nakon 5 utakmicu ali što ćeš kad ne mogu zabit iz 7 mrtvih. Možda je vrijeme da se počme razmišljati o Vuliću kao treneru jer jedino bi on od domačih s ovim Hajdukom mogao napraviti nešto a ne uvoditi 2 stopera u 80 minuti svaki put.

Poruka: 445
15. rujna 2012. u 20:19
Po meni je Hajduk već prije trebao uzeti Vulića ili Katalinića jer ova je sad taktika prokužena- presing oko 45min i onda totalan pad koji sad svi čekaju i iskorištavaju.
Pristupio: 26.08.2012.
Poruka: 117
15. rujna 2012. u 20:20
Hajduk nema momčad za prvaka već osam godina. Ali ima publiku. J... ga od nećeg se mora živjeti.