Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Chelsea osvojio Europsku ligu, Ivanović u sudačkoj nadoknadi srušio Benficu

Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 316
15. svibnja 2013. u 22:43
ajde bar malo da se uljepša sezona, a posebno mi je drago zbog onog drkađije Jesusa KTBFFH! :)
gelan
gelan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.12.2009.
Poruka: 82
15. svibnja 2013. u 22:45
mourinho ni kriv ni dužan dobio priliku osvojiti europski superkup cim bude sjeo na klupu hehe
Pristupio: 26.11.2012.
Poruka: 50
opet sreća Chelseja kao prošle godine...
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
15. svibnja 2013. u 22:46
Ej crna,tužna i nesretna Benfico,priznajem da mi je Porto draži od njih!Ali više nego dovoljno frustrirajuće,ponižavajuće za Benficu je da su nakon 2 naslova prvaka Europe 1961 i 62 poslije toga izgubili čak 7 euro finala zaredom(5 u kupu prava i 2 Kupa Uefa ili Europske lige)!Uz to još imaju 2 poraza u finalima interkontinentalnog kupa da debakl bude potpun, to je 11 finala i čak 9 poraza :((!!
15. svibnja 2013. u 22:52
žao mi benfike, u 4 dana su izgubili 2 velika naslova i to oba u sudačkoj nadoknadi
Virujmo struci
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 832
15. svibnja 2013. u 22:55
Citavu tekmu bolje igrali i na kraju da izgube u 93. minuti zbog onog cete. Bas mi ih je zao.
Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 1.813
15. svibnja 2013. u 23:00
nije mala stvar osvojiti ovo ali siguran sam da je chelseaju puno važnije što će sljedeće sezone vjerojatno igrati ligu prvaka
Kojot_50
Kojot_50
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 17.813
15. svibnja 2013. u 23:03
Puuuuu kakav ti je to život izgubiš prvenstvo i euroligu u sudačkoj nadoknadi i to u razmaku od 5 dana.Ma uffff teško mi je opisat kako mi je žao Benfice.Sad bez ikakve zezancije trebaju naći dobrog psihijatra i možda popiti koju tabletu za smirenje.Mogu im samo zaželiti više sreće drugi put
[uredio maligan1982 - 15. svibnja 2013. u 23:04]
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)
Pristupio: 09.03.2012.
Poruka: 1.792
aaaaaaah šta reći? moje srce je bilo uz benficu i žao mi je jer je moj dojam da su oni više zaslužili pobjedu... naglasak bi ipak stavio na komentatore, naime, počeo sam gledati na hrt2 i onda su se ostvarile moje crne slutnje - čuo sam balogov glas (iako bi se zakleo da je on nije preživio prošle godine za vrijeme jedne utakmice lige prvaka, bar se tako činilo po njegovoj intonaciji). nakon tih prvih 26 sekundi koje sam proveo na hrt2, gledao sam kombinirano streamove arenasport3 i nekakav britanski kanal, o bože - pomislih - pa njihovo srce pumpa krv i to onako žestoko, baš kako treba za ovakvu tekmu, glas im nije monoton, okladio bi se čovjek da oni uživaju u tome što rade. za razliku od nekoga