Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Dinamo imao priliku i pružio solidan otpor, ali Porto zasluženo odnio bodove iz Zagreba

sancho panza je napisao/la:
ovaj klub (dinamo) je umjetniji od cedevite. niti ima navijača, niti tradicije, samo novac, i to trenutno. šta će biti kad ne bude para, ajme njima
Vidi cijeli citat

kada i bez para ostanu bit ce ajduk

Poruka: 521
19. rujna 2012. u 11:23
meni je zao sto nisam isao na tekmu, cjene su prihvatljive, rezultat je odlican, igra solidna, morat cu gledati iduce utakmice :)
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 459
19. rujna 2012. u 11:31
Najgor mi je što zbog dinama moram gledati ovako dosadnu utakmicu (a bila jedosadna), umjesto recimo Reala.
Mithrandir
Mithrandir
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2012.
Poruka: 1.195
19. rujna 2012. u 12:03
dinamo je u svojoj "staroj maniri" izgubio još jednom pobijedivši samog sebe. Dobro se postavio na terenu, orijentiran prvenstveno na obranu, dobro pokrivao igrače porta, koji nisu stvorili niti jednu priliku prvo poluvrijeme. U tom periodu su čak 5-6 puta odigravali bezidejno neke lopte u "bunar" koje su završavale u gol-autu. Onda je došao finiš prvog poluvremena i 2 katastrofalne pogreške kelave. Prvi puta je spasio Tonel, drugi puta spasa nije bilo. Onaj koji je dosada spašavao(Kelava) ovaj puta je uprskao. U drugom poluvremenu bilo je prilika za izjednačenje(Tonel i Carasco 2x), ali njihov golman ih je izvadio.Na kraju 2 gol ponovo nakon početničke pogreške(Brozović). Porto je jedine 2 šanse imao ne igrom, nego nakon ispucavanja svog golmana igraču u kontru. dinamovci imaju za čime žaliti, jer su mogli do boda, a golove su si sami zabili. Tonel i Šimunić su klase za sebe, Vida solidan, ostali nisu dorasli najjačem natjecanju na svijetu, ligi prvaka i to je realnost.
Pristupio: 22.08.2012.
Poruka: 34
19. rujna 2012. u 13:10
nisan cita prethodne komentare, ali jednostavno moran komentirat dominaciju dinama u negativnim rekordima lige prvaka: nakon sluzbeno najgoreg nastupa u ligi prvaka u povijesti, oboren je jos jedan rekord- najmanji broj gledatelja na utakmici otkad se igra sistem po grupama, sluzbeno 4683.. cestitamo :)
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 120
19. rujna 2012. u 14:14
ORLOVA NOGA je napisao/la:
Sammir je moćan igrač(Susec)

To kad sam čuo, zablokiro sam. Vjerojatno su mu platili iz Dinama šta treba reći za vrijeme utakmice. Nikada u životu nisam vidio da se forsira jedan tako prosječan igrač. Čovjek jučer igra utakmicu bez obaveza prema nazad (ne samo jučer, uvijek tako igra), minimalno sudjeluje u igri kad nema loptu i to nama treba u reprezentaciji. Sezonu u HNL-u ne može odradit kako treba, a svima je argument za Sammira da je odličan tehničar. To valjda kad je sam na terenu može napravit nekoliko tisuća tehniciranja na nozi i par finti ala Ronaldinho, al samo kad je sam na igralištu, i to nama treba u reprezentaciji. Strašno.
Pristupio: 30.06.2012.
Poruka: 233
19. rujna 2012. u 18:16
Dinamu treba svakako cestitati, 2 puta za redom igraju LS, a drugi klubovi sa balkana bi prije dobili na lotu nego sto bi se plasirali u LS.
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
20. rujna 2012. u 17:54
U Maksimiru kao da se trude postaviti negativne rekorde. U nekom drugom Evropski uređenom klubu čelništvo nakon takve situacije samo bi bez ikakve dvojbe odstupilo.Jer je jasno da je Maksimir prazan upravo zbog njih. Medveščak je u Zagrebačkoj Arenni prošle sezone po utakmici imao tri puta više ne gledalaca nego navijaća nego u Utorak Dinamo. Ovako je bilo jadno i otužno gledati Dinama jadne ostavljene same