Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Dinamo odigrao nadahnuto poluvrijeme, pa se raspao i ostao kratkih rukava

Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.074
21. studenog 2012. u 22:40
samo ću reć jednu stvar: puljić in, sammir out, ovo je sasvim dovoljan opis utakmice
21. studenog 2012. u 22:44
pa, s obzirom na okolnosti može se reći da je 2-0 bio rezultat vrjedan čuvanja... samo kaj ni to nisu uspjeli -.-
Pristupio: 12.07.2011.
Poruka: 92
21. studenog 2012. u 22:45
je smijesan ovaj čačić. sad mi se i jurčić cini kao nogometni strucnjak u usporedbi sa njim. kako bi meni neki igraci poslije tekme napravili krug oko stadiona za kaznu sa svaki napad i loptu na koju nisu htjeli trcat, pa bi ih vidio sljedecu tekmu.
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
Nekako se činilo da se može igrati i onda opet bezvezni gol. Vrhunac utakmice 70 minuta, komentator kaže evo i prve izmjene kod Dinama a ja pomislio ako uđe Calello gasim tv kad ono još gore ovaj briljantni strateg modrih vadi Sammira i ubacuje Puljića kod rezultata 2:0 za Porto, što više reći. PS: Čačić opet čuva svoje dupe i sere na tv-u kako napreduju iz utakmice u utakmicu, ma napreduješ kurac, oprostite na izrazu.
Vidi cijeli citat

Prebacio na City - Real kad sam vidio tu izmjenu.
treci gol je zaledje ako vam to ista znaci
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 122
21. studenog 2012. u 22:52
Sve ide po planu. Glavno da je g. Dabic jos tu.
21. studenog 2012. u 22:54
Ovaj Čačić je šarlatan teški.Gubiš 1-0,očigledno pada igra Dinama u 2. poluvremenu i on čeka 70 minutu da napravi izmjenu i to kad je primio 2. gol.I to nije ono najgore kad je se napokon odlučio na zamjenu onda napravi još kretenskiji potez izbacuje Sammira a ubacuje obrambenog igrača
Zar slijepac ne vidi da je čop teški promašaj

Očekujem smjenu Čačića i bilo ko da dođe neće biti gore rješenje
Pristupio: 10.08.2012.
Poruka: 31
21. studenog 2012. u 22:55
ajde konačno solidan dinamo! al opet 3 komada.. mateo kovačić --> igračina, e sa 18g.on čini razliku u ligi prvaka protiv porta. bit će jači od modrića, garant. još da ima malo bolje suigrače i puuuuuuno boljeg trenera gdje bi mu bio kraj?!