Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Dinamo vodio u Odesi do 78. minute i na koncu izgubio sve

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.995
28. studenog 2013. u 23:36
ostaje velika žal: do 78.min. Dinamo je izgledao muški i hrabri, kvalitetni. Pravi primjer kako se igra evropska tekma vani, nema popuštanja terena protivniku. Nisi mogao da ne usporediš ovu tekmu sa onom Riječana gdje je po meni falila ta fizikalnost (a nisam nikakav Dinamovac ili bilo šta). Ne mogu misliti da su si u Dinamu izračunali neke prevelike šanse za neki plasman u drugi krug (više bi trebali biti zabrinuti za stanje u Max-TV ligi). Jednostavno su si rekli:„Ajmo se boriti, dečki." Ali zato je Dinamova tekma na žalost isto bila primjer kako se propuštene prilike kažnjavaju.
[uredio narada108 - 30. studenog 2013. u 11:18]
Pristupio: 17.08.2010.
Poruka: 373
28. studenog 2013. u 23:42
Dajte prepustite prvenstvo Rijeci, ovo je tužno. Bar da pauziramo jednu godinu što se sramote tiče. Dinamo je nekad bio solidan klub, danas je sve samo ne to. Sprdačina. Moram se prisjetiti one fraze koju je Jurčić stotinjak puta ponovio i koja je na kraju krajeva postala zaštitni znak dinama. "Mi smo još zeleni za europu, sada stičemo iskustvo." I Rijeka stiče iskustvo - sve mi se čini da je dinamo u europi balav čak i za rijeku.
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 783
28. studenog 2013. u 23:44
..meni neide u glavu kako jedan klub kao dinamo, uz sve te `'uvjete" koje ima u hrvatskom nogometu, gubi od raznih cernomereca i ludogoraca! za nevjerovat!
Pristupio: 15.01.2010.
Poruka: 330
28. studenog 2013. u 23:46
sve u svemu ostavili su dobar dojam, odigrali kao momcad i takticki su bili bolji, bar do zadnjih 15 min. tekme…ali cinjenica je dainamu treba pravi trener, dobar stoper i iskusni goman, a ni u napadu nebi skodil neki kiler…
Dok je govno u klubu nema zime za Dinamo. Ali nema ni proljeća
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
Pristupio: 08.05.2010.
Poruka: 1.042
29. studenog 2013. u 00:02
Bokte, ono malo kaj sam gledal preko streama izgledalo je kao da Dinamo igra kup sa trećeligašem i da je pitanje samo s kojom će razlikom dobiti, a kad ono... poraz... Ne vjerujem koji je to stupanj peha, neznanja, ukletosti, da Dinamo već desetljećima gubi dobivene tekme, ispada od tragičara, čak i kad je evidentno bolji... Srećom, ja sam navijač drugoligaša pa mi ti porazi i nisu toliki stres ko recimo nerješeno protiv Solina ili uvjerljiv poraz od Segeste.
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.148
29. studenog 2013. u 01:20
namjestena utakmica 100%! a za ovo imam par sitnica koje sam zamjetio a to su prvo poluvreme bilo je 0-1,dalje kad su dobili gol za 1-1 i to kakav sumnjivi gol koji baca sumnju da su igraci dinama pustili da dobe onako smijesan gol,onda nakon njega igrac dinama na svojoj polovici baca AUT I NE BACI LOPTU U TEREN nesto nevidjeno otkako pratim nogomet,samo da bi domaci imali napad za taj toliko zeljeni gol!!!nakon toga zadnjih pet minuta pocinje otezanje i lezanje izlaze dva igraca van terena da je brojcano stanje manje da bi se moglo lakse primit gol a i uz otezanje sudac ce dodat jos 4 minute pa bi se gol primio u sudackoj nadoknadi ako bude potrebno!sramota i tko jos moze navijat za takav klub koji ne da nema navijace vise,trenera,igrace nego nema vise ni morala i obraza.sramota,gledao sam svasta od dinama i smijao se tome kroz godine ali ovako namjestiti dva puta su igrali prelaz takozvani 1/2 u zagrebu i 2/1 u odesi.BRAVO!
Pristupio: 10.05.2013.