Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Dortmund slavi! Borussia je izdržala u Madridu, a dva pogotka u završnici Realu nisu bila dovoljna

123
...
8910
Pristupio: 06.12.2012.
Poruka: 239
01. svibnja 2013. u 02:44
Neznači biti bolji ako si prošao u finale..
Pristupio: 25.01.2012.
Poruka: 803
01. svibnja 2013. u 06:00
lewandoski je dobio dobrih batina , a i zaslužio je , pa ne može velikom realu utrpat 4 komada samo tako :))
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 29
01. svibnja 2013. u 06:32
Pise Modric bez konkretnog ucinka. Pa covjek igra sredisnjeg veznog, sto treba dati 3 gola da bude ucinkovit. Inace po whoscored.com, sto mi je najbolji sajt sto se tice ocjena utakmica i statistike, najbolje ocijenjen na utakmici je Ramos, a Modric je drugi iza njega. Imao je najvise dodira s loptom na utakmici, najbolji postotak dodanih lopti i najvise oduzetih lopti (kod Reala), a i napravio je najvise driblinga na utakmici.

Pristupio: 02.04.2013.
Poruka: 288
01. svibnja 2013. u 08:06
slažem se - Luka je bio vrlo vrlo solidan ali treba uzet u obzir njegovu poziciju u momčadi...šteta što REal nije prije dao gol, ne toliko radi Reala koliko radi utakmice. siguran sam da bi bilo i više golova i više nogometa da je prvi gol pao u prvih 20 minuta, ali potpuno zasluženo BVB idu u London...
Vidi cijeli citat

Luka = 88% tocnog dodavanja uz najvecu minutazu s loptom u nogama i ocijenom 8.72. Igrac urakmice!

Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 292
01. svibnja 2013. u 09:57
Zaslužen prolaz BvB, iako su strepili do zadnjih trenutaka potpuno nepotrebno, Real Madrid će sigurno dovesti još kojeg igrača za nekih 50-660 miliona Eura pa će tada biti još veći favorit za osvajanje svih trofeja. Salary cap bi se mogao pokazati kobnim za ovakve monopolističke klubove(klanove). Sreća da se BvB pojavila u vrhu kvalitetnog nogometa inače bih bio prestao gledati nogomet, sigurno. Svi pričaju o tome gdje ide ovaj igrač onaj trener i to, ali sigurno je jedno, BvB je napravila potpuni podvig ove sezone i sa jednim porazom ušla u grande finale Champions League. Svaka čast žuto-crnima i vjerujem kako imaju velike šanse i osvojiti CL kako bi potvrdili nogometni preporod u kojem ne pobjeđuju bogati, već spremni, hrabri i nepokolebljivi.
Neka tebi kušin bude stina pizda ti materina

Hajduk je veći i od mene i od vas, Hajduk je veći od svih, on je društveni i socijalni institut, on je za Dalmaciju ono što je obruč oko bačve, on nas sve povezuje i drži na okupu.
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
01. svibnja 2013. u 10:20
skoro im se promašaji obili o glavu.U 80 minuti mislili su da je stvar gotova ali trbali su u glavi imati svoju utakmicu protiv Malage
Pristupio: 16.01.2013.
Poruka: 540
01. svibnja 2013. u 10:39
imali su i Real i Dortmund sanse na ovoj utakmici, no Dortmund je falia nevjerojatne prilike skoro im se izmaka prolaz... cestitke prvim finalistima i njihovim navijacima zasluzili ste!
beaver
beaver
01. svibnja 2013. u 10:57
cestitke realu sto je dogurao tako daleko. sa higuainom se ne osvajaju zlata. previse sve ovisi o ronaldu u napadu i ramosu u odbrani. alonso vec dugo vrijeme los a ostali nisu bas igraci za velike utakmice ili konstantnu formu.