Komentari na tekst: Video: Dortmundska Borussia bolje podnijela izostanke i zasluženo svladala Arsenal

1
Pristupio: 25.12.2011.
Poruka: 1.395
16. rujna 2014. u 23:23
90 minuta Kloppovog ''pressing und gegenpressing'' nogometa, jurnjave po terenu. Arsenal totalno razbijen. Izgledalo je kao kad DInamo zaluta u Ligu prvaka pa u prvih 5 minuta kad vidiš koliko je protivnik brži na lopti, moćniji u duelu, motiviraniji pa odmah vidiš kako će završiti. Immobile i Aubameyang su se na trenutke nalazili zatvorenih očiju, Mkhitaryan je bio jako dobar iako stvarno mora malo poraditi na šutu i realizaciji. Wenger ponovno ispao smiješan s Artetom u prvom sastavu na zadnjem veznom kojega je ofenzivna četvorka Auba-Immobile-Grosskreutz-Miki pregazila i trkački i u duelu, kao i druga Ozila kojega gospon Wenger i dalje forsira na lijevom krilu. Dva igrača manje u sredini. I Dannyboy plaćen 20 milijuna funti u prve dvije utakmice je promašio 5 stopostotnih, danas 3, od čega jednu kod 0-0.
Pristupio: 01.05.2012.
Poruka: 1.108
17. rujna 2014. u 00:16
Da, Dannyboy je promašio u 40. minuti jako dobru priliku, ma možemo mi filozofirati, ali u nogometu bet trke nema ničega, a danas je Dortmund trkački izgledao jako moćno, Kehl, Grosskreutz i Bender čvrsti u svakom duelu, a naprijed Immobile i Aubameyang pretrčavali jako sporu obranu Arsenala
17. rujna 2014. u 10:09
Arsenal nikakav, dobro su još i prošli. Dortmund je vrhunski odigrao.
17. rujna 2014. u 16:09
Alcantara najveći od svih poslijebitnih generala. Loša večer Arsenala i odlična utakmica Borussie. Arsenal je dobro i prošao, Koscienly je trebao napustiti teren već u prvih 15 minuta a Borussia do poluvremena imati već 3 gola.