Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Duje Čop s dva pogotka i Machado majstorijom u završnici osigurali Dinamu prednost

Pristupio: 27.07.2009.
Poruka: 785
21. kolovoza 2014. u 23:30
uff rezultat jedno 3 puta bolji od igre. ovo je bilo najgorih 35 minuta 2.poluvremena otkad se ja sjećam, ali koga briga sada... a za nekog ko je rekao da je machado najgori igrač poslije calella, promijeni sport brate mili. možeš reći da je u lošoj formi (iako ni to ne stoji), ali reći da ne zna igrat možeš reći samo ako ga nikad nisi gledao. po meni danas zamjene katastrofalno napravljene. nije problem kaj je izašao soudani jer je i bio među najlošijima, nego onda uvođenje tipičnog veznjaka, a premještanje antolića (danas najgoreg igrača) na krilo po ko zna koji put. zatim uvođenje pjace što je ok, ali izlazi wilson, a u igri ostaje i dalje najlošiji antolić...
[uredio zagorac - 21. kolovoza 2014. u 23:30]
Pristupio: 14.08.2014.
Poruka: 1.062
21. kolovoza 2014. u 23:37
Prijatelju, ako je on tebi dobar onda svaka cast. Htio sam reci da je najgori stranac nalon sto je Callelo otisao, ali je svejedno 5 puta bolji od njega. A to je lijep kaj on "zna" igrati, ali se ne trga, trci ali kao iz zajebancije i ti si sam napisao da je Dinamo bio katastrofa nakon sto je on usao, za sto naravno nije jedini krivac, ali je sigurno pridonio tome.
Ibaneza ne brojim, on se ni ne broji kao igrac.
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 117
22. kolovoza 2014. u 00:29
Rezultat bolji od igre, ali tko te pita. Nije li protiv Aalborga bilo obrnuto pa smo ispali. Velike pohvale Čopu jer je zabio dva jako važna pogotka, Machadu na odličnom golu i Pintu koji je u zadnje vrijeme izvrstan. Eduardo je bio dobar iako je nekoliko puta ispucavanjima doveo Petrolul u dobru situaciju, Pivarić solidan, stoperi tako-tako. Brozović nestao u 2.poluvremenu kada je izašao Soudani koji me stvarno iživcirao mahanjem i pričanjem sa sucem prije primljenog gola. Ademi ok, Antolić slab 2.poluvrijeme. Wilson - znam da će ga sad opet pljuvati zbog onog šlampavpog udarca, ali mislim da je lopta prije toga krivo odskočila. Općenito mi se čini da je teren bio vrlo loš. Bilo kako bilo, vjerujem da sigurno prolazimo i da nas čeka lijepa jesen. Osobito kada se vrate Fernandes, Taravel i Addy.
Pristupio: 27.06.2014.
Poruka: 347
22. kolovoza 2014. u 00:36
zašto čopčina u "repki"? pa njnega nigdjeu u europi, amater, e jebiga sad!
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
22. kolovoza 2014. u 00:42
Pa da jasno, Čop zabio dva gola a Kramarić nijedan. Kramarić najgori napadač ikad, Duje najbolji napadač u povijesti nogometa. Jel sad bolje?
Poruka: 347
22. kolovoza 2014. u 00:54
pa bolje nego amater koji u europi ništa ne može, jebiga stari
Pristupio: 04.12.2012.
Poruka: 1.885
22. kolovoza 2014. u 01:58
Ma Glavolja zna šta radi.Kladim se da su u pretkolu LP kod kuće pustili jer znaju da ih čeka kantica ako prođu u skupinu i sad će fino s napucanom ekipom u skupinu EL gdje Glavonja planira prezimljenje u Europi.Kako drugačije komentirat kad dobiju prijašnje kolo 0:1 u gostima i ispuše čiku 0:2
Mithrandir
Mithrandir
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2012.
Poruka: 1.195
22. kolovoza 2014. u 12:21
Čestitke dinamu na pobjedi. Posebne pohvale potpuno neopravdano osporavanom Duji "Josipu" Čopu na 2 gola, zatim trenutno najboljem dinamovom igraču Pintu, na još jednoj odličnoj igri. "Donio" 2 gola i spasio 1 čisti na svojoj strani, te iznudio crveni, njihovog kapetana u zadnjoj minuti. Brz, prodoran, spreman za bezbroj ponavljanja. Kada bi uvijek bio tako dobar i u obrani kao jučer......no to je ta razlika, zato igra u dinamu, a ne primjerice u nekoj Valenciji ili Fiorentini. Wilson opet dobar(kao i protiv RNK-a) puno se kreće, vrača se do kraja i pomaže Pivariću. Treba mu gol za samopouzdanje, imao 2 dobre šanse. Na kraju pohvale i čestitke golmanu Eduardu, na fantastićnoj obrani zicera nogom kod 1:1 Ključna obrana u trenucima kada dinamo nije izgledao dobro. Ubrzo poslije su se digli i prema kraju utakmice bili sve sigurniji i bolji. Posebno zanimljivo i zabilježeno od kamera TV-a, kako Eduardo duboko sve proživljava. Vidi se da je "unutra" i da mu je stalo. Bilo je i teških pogrešaka, u obrani(ne samo kod gola) i veznog reda u dodavanjima, ali i obrambenim zadaćama. Neću nakon pobjede izdvajati ih. To je na ovom "treneru" da ih riješava sa momčadi.
Poruka: 785
22. kolovoza 2014. u 12:27
Big-Boss je napisao/la:
Vidi cijeli citat

možda sam se krivo izrazio pa je ispalo da sam napisao da je dinamo bio katastrofa nakon kaj je on ušao, ali sam mislio na to da smo ostali bez jednog krila i kaj se na to mjesto preselio tipični centralni veznjak. to kaj je machado ušao ne bi ni komentirao jer po meni on uvijek ima mjesto u prvih 11. i ovo u vezi (ne)trčanja također ne stoji. ja sam prvi mislio po nekim pričama i iz nekih tekmi iz francuske otprije da će ga uglavnom zanimat samo napad, ali čovjek igra u oba smjera, a kako to netko ne vidi, ja stvarno ne znam