Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Dvije asistencije Vukovića za dva pogotka Maglice u pobjedi dobrog Hajduka u Vinkovcima

02. ožujka 2013. u 23:05
Jurišiću, ne spominješ povlačenje Bartolovića u 26. minuti u vrlo izglednoj prilici. Da je kojim slučajem Hajdukov napadač tako ometan, čulo bi se do Australije: "Ukralo, otelo".
Uostalom, prije samo tri dana smo slušali jadikovke o pogreškama sudaca na štetu Hajduka, a sada, kad je u Hajdukovu korist "od sto glasa, glasa čuti nije". Čestitam na objektivnosti.
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 349
03. ožujka 2013. u 00:04
Spoljo je napisao/la:
Vidi cijeli citat

takvi likovi kao ti su mi najjači, pa onaj pad Bartolović sam sebi nebi sudio kao penal. al nema veze, najbitnije je na takav način banalizirat kardinalne greške na štetu Hajduka u zadnjem derbiju, a i prije toga
Spoljo
Spoljo
Poruka: 158
03. ožujka 2013. u 00:51
m199 je napisao/la:

Gdje sam ja spomenuo penal? Prekršaj je bio izvan kaznenog prostora. Bila je izgledna prilika, a Bartolović je išao sam prema golu Hajduka. Mogao ga je stići jedino onaj koji ga je i povukao za rukav. Dakle, slobodni udarac na 17-18 metara i crveni karton za Hajdukovog igrača s brojem 4. Da je Hajduk preko 60 minuta imao igrača manje, tko zna kako bi završilo...
Pristupio: 13.11.2012.
Poruka: 8
03. ožujka 2013. u 01:59

Jedno pitanje, čisto onako, akademski. Kad je nogomet postao balet da se na svaki malo grublji dodir svira nešto? Bilo to u korist Hajduka, Cibalije, Lokomotive, nebitno. Prestao sam pratiti nogomet upravo zbog tog izležavanja jer ih stalno nešto boli, stalno im je, oprostite na riječniku, neki kurac. Bi li ti radije gledao utakmicu di se igrači miluju po terenu, ili utakmicu di vidiš da igrač hoće tu loptu i da će je uzet zubima ako treba?
Spoljo
Spoljo
Poruka: 158
03. ožujka 2013. u 03:03
WalterWolf je napisao/la:

Nije uopće riječ o grubom prekršaju, već o potezanju za rukav s leđa. Kako je u pitanju izgledna prilika za pogodak (i nijedan drugi igrač obrane je ne može spriječiti), to znači crveni karton za igrača koji je prekršaj napravio. Ništa više, ništa manje. Prvenstveno želim naglasiti licemjerje navijača Hajduka (i Jurišića s njima) koji su se bunili kad je Hajduk oštećen, ali šute kad je netko drugi oštećen protiv Hajduka.